Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a napi edzes rutin jo?

Ez a napi edzes rutin jo?

Figyelt kérdés

Mindenkeppen le szeretnek adni 5-6 kilot, szerintetek ez jo lesz hozza?

Hetfon, kedden, csutortokon, penteken es szombaton lefutok 6 kilometert minden nap.

Szerdan pihenonapot tartok.

Vasarnap pedig lefutok 10 kilometert.

Ha ezt egy olyan 3 hetig csinalom lesz eredmenye? Mellette pedig egeszsegesen etkezem.

58 kg es 16/L :)



2020. okt. 11. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ezzel kalóriahiányba kerülsz, akkor lesz eredménye, fogyhatsz 1-2 kilót.
2020. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Már megbocsass de te hány kilós akarsz lenni te. Ez a kiló még kevés is!
2020. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 hidd el, nem 58 kilonak nezek ki.
2020. okt. 11. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mennyinek?
2020. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy inkább hány cm vagy. Nekem is sok lenne az 58 kiló, hacsak nem színizom, mivel 156 centi vagyok.

A futás jó, és sokat segít, ha szeretnél pár kilót leadni, de mindig melegíts be előtte, és mindig nyújts le utána. Illetve figyeld az étkezésed, köves kalóriatáblázatban, mennyit eszel. 500 kcal-nál nagyobb deficit, a futás által lemozgottat is beleértve, egyszerűen túl nagy, rosszul leszel, szédülni fogsz, elemésztődnek az izmaid, nem lesz szép alakod. Egyébként én a pihenő napokra a helyedben tennék otthoni erősítést. Fekvőzés, guggolás, és hasonló alapgyakorlatok. Formásabb leszel tőlük.

2020. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
168cm vagyok:)
2020. okt. 12. 10:41
 7/8 anonim válasza:
Nem! Az h (feltételezem) sétálsz monoton módon az nagyon nem eleg. Tudom, profi szinten csinalom!
2020. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisz85 ***** válasza:

Jo wz a futas rutin de inkabb valahogy igz kene es azt is fokozatosan

H pihi

Kedd futas

Szerda futas

Csut futas

Pentek pihi

Szo futas

Vas futas


Legyen pihenonap fontos es ne tav alapom fuss inkabn ido alap9n pl 40p per alkalom de ha 20 30 p el kezdesz per alkalom az jobb majd hetrol hetre emelve heti 5 percet felvihetef egy orara is boven eleg hidd el plane fogtashoz es igen lesz eredmenye ha a kaja rendben es a folyadekfogyasztasod is okes.

2020. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!