Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok. Késő elkezdeni...

12 éves vagyok. Késő elkezdeni társastáncot tanulni?

Figyelt kérdés
8 éves koromban tanultam társas táncolni csak a tanárunk elköltözött és azóta nem táncolok.Késő újra elkezdeni?
2010. aug. 8. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik. Ha profi akarsz lenni és ezzel foglalozni, akkor főképp az számít, hogy teheséged legyen (najó, és olyankor tényleg nem árt hamar elkezdeni) De ha kezdő vagy, akkor is rengeteg helyen várnak különböző korosztályokban. Én tíz évesen kezdtem (most vagyok 14) de a legjobb amit ajánlanék hogy ne egyedül kezdd! Amíg kezdő vagy könnyebben találsz párt, és minél többet tudsz, annál kevesebb esélyed lesz ( a legtöbb tizenéves fiú ugyanis nem ebben leli legfőbb örömét) és egy kezdő párral neked is nehezebb lesz, na meg ey kezdő is szívesebben kezd olyannal, aki vele egy szinten van. Sok sikert :))
2010. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló:

ja, bocs. Lehet, hogy fiú vagy. Akkor ne vedd magadra az egész páros részt, mert a fiúkért versengni szoktak :)

2010. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem
2010. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi am lány vok
2010. aug. 8. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem árt előbb kezdeni mert így kevesebb esélyed van versenyeken a veled egyidősökkel,mert lehet hogy ők régebb óta táncolnak
2013. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!