Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Piercinggel mikor sportolhatok...

Piercinggel mikor sportolhatok megint?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam köldök piercinget. Mikor sportolhatok újra?

2020. okt. 13. 23:43
 1/2 anonim válasza:
70%
Érezni fogod szerintem. De egy hónap után már simán. Persze ha még adódnak vele problémáid, gennyedzik stb akkor ne. De nekem elég hamar és gyorsan gyógyult, pár hét után már tudtam volna sportolni vele. Tipp: az octenisept felgyorsítja a gyógyulást
2020. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit sportolsz. De ha nem ér hozzá semmi a ruhán kívül, szerintem már aznap is mehet. Biztonság kedvéért le lehet ragasztani ragtapasszal, hogy öltözködésnél se akadhasson bele semmi.

Bár nekem nem köldökben van, de se fül, se ajak piercingnél nem hagytam ki időt. Tetoválásnál 1 hetet vártam, utána az adott felületet kímélve mentem, befóliázva. Ha elővigyázatos vagy, nem lesz baja.

2020. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!