Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehetne...

Milyen gyakorlatokkal lehetne kisebb a fenék?

Figyelt kérdés
Egy csomó jó videó van a youtubeon, ami kifejezetten fenékformálásra irányulnak (guggolások, kitörések, híd stb) és tényleg jól kifárasztanak, viszont ezek nem inkább növelik a fenékméretet? Mert ugye most az a divat hogy mindenki minél nagyobb, kidolgozottabb feneket akar, de én kisebbet szeretnék. Ezektől nem lesz nagyobb? Vagy milyen gyakorlatoktól lenne kisebb? Az étkezésem rendben van.
2020. okt. 15. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól lesz kisebb, ha fogysz.
2020. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogyni mert így is nagyon vékony vagyok, egyedül a fenekemen van minimális felesleg. Ha ennél kevesebbet ennék éhenhalnék.
2020. okt. 15. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet genetikailag olyan a popód, amilyen. Szerintem ne akarj kisebb gluteus maximust, fogadd el, hogy neked ez jutott és örülj neki. Valaki meg deszka, aztán nem tud vele mit csinálni. 🤷‍♂️
2020. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!