Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti 2 alkalommal 3 órát...

Ha heti 2 alkalommal 3 órát edzek egy edzőteremben, akkor fél év alatt sikerül 100 kg alatt lennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 107 kg vagyok, és 189 cm magas, 18/F.

Célom az, hogy még ebben az évben 100 kg alatt lehessek, majd másodlagos célom, hogy sportosabb testalkatú lehessek. Arra gondoltam, hogy itt a nyár, ideje lenne kipróbálnom az edzést, esetleg kerékpározni.

Júl. 14-e után vége lesz a nyári gyakorlatomnak, szeretnék utána kimozdulni és edzeni.

Az év végére sikerül lefogynom 8-10 kg-ot, ha rendszeresen elmegyek heti 2szer edzőterembe+ biciklizni?



2020. júl. 4. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Sikerülhet 100 kg alá csökkentened akár hamarabb, ha rendszeresen elmész edzeni és biciklizni.
Talán sikerülhet, de ahhoz még többet is kell sportolnod.
Csak akkor, ha egészségesen eszel, és rendszeresen betartod az edzéstervet.
Nem fog sikerülni.
11 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Tehát egy edzés 3 óra, így heti 6 óra edzésem lenne.

Plusz 1 óra biciklizés/hét.

2020. júl. 4. 11:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátom csak az evésre odafigyelve, semmi mozgással 3 hónap alatt fogyott 7 kilót. Neki orvosi utasításra kellett fél éven belül 100 kilóig vagy alá lemennie.

Az első pár 10 kilók gyorsan leszaladnak (ha van rajtad azért elég dók felesleg), utána áll meg a fogyás, amint már csak inkább alakítani szeretnél magadon.

2020. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szioo, szerintem egy ideális edzés 45 és 100 perc között van. Szerintem nem igen lehet 3 órán át effektíven edzeni. Én inkább gyakrabban kevesebbet edzenék, pl heti négyszer 45-60 percet. A legjobb zsírégető edzések a Hiit és a Tabata, ezekből 30 perc is nagyon durván meg tud izzasztani. De ez csak az én meglátásom. Szerintem ha 3 órán át edzel, nagyon hamar beleunsz és abbahagyod.

Amúgy simán le tudsz annyit fogyni, főleg ha még az étkezésre is odafigyelsz kicsit :)

Sok sikert!

2020. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!