Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 70 kiló vagyok, és 185 cm...

70 kiló vagyok, és 185 cm magas. Elkezdtem gyúrni kb.1 hónapja, és arra gondoltam hatásosabb lenne táplálék kiegészítővel. Milyen cuccot ajánlotok? Én elsősorban a Jumbot és a Volumass 35 Professionalt gondoltam.

Figyelt kérdés
jah és ezeket csinálom minden nap: fekve nyomás 20 kilóval 5 x 20, felülés 3 x 300,kézi súlyzó 6.5 kg. 10x 20, Kondigépen az összes gyakorlatot xD 30 kg-al 5 x 15. Tom h nem nagy súlyok de most kezdtem xD
2010. aug. 8. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csináld még 1 hónapig és akkor meglesznek az alapgyakorlatok.Utána jöhet 1 normális tömegelő edzésterv.Ha minden nap ugyan azt csinálod az szar.

300felülést megcsinálni lóf*sz.Inkább valami olyat csinálj ami ér is valamit.


[link]

Ami a kis képen van meg a gif-en(nem a nagy videón) belecsücsülsz a kezedbe veszel 2 kézisúlyzót és azt csináld.Az és is valamit.


Először tedd rendbe az étkezésed és tanulj meg enni.

Vegyél vitamint pl multi prot.Ha ezekkel megvagy akkor jöhet a tömegnövelő.Volumass jó lesz de nem kell még neked a prof.Ami extra abban van azzal nem hiszem hogy sokmindent tudsz kezdeni.

2010. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :),és még olyan kérdésem lenne hogy mellizomra szerinted elég ez a 20 kg. 5 x 20?Mert főleg ott szeretnék változtatni,ott van egy kis felesleg is :S :).Meg ezen kívül mellre mit ajánlasz?
2010. aug. 8. 22:53
 3/12 anonim válasza:

Sztem az a 20kg fekvenyomáshoz rettentő kevés, pláne ugy h 5x20at nyomsz bele. Növeld inkább a sulyt, ne akard azt a felesleget eltüntetni, mert a szervezeted szép lassan átalakítja izommá. És mivel gondolom tömeget szeretnél növelni, menj egyre feljebb, piramisban fel a sulyokkal. Meglátod, hamar látszani fog az eredmény.

Könnyebb így minthogy leadod és utána ujra fel szeretnél szedni egy kis súlyt.

2010. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mindig annyival nyomjál amennyivel még szabályos gyakorlatot tudsz végezni.Minimum 6-8 max 12-15 és 4x

2010. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szervezet zsírt nem fog izommá alakítani... hülyeségeket hanyagolni kéne.Csinálj már a macskámból rétisast
2010. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer,és egyébként 15 éves vagyok és szerintem olyan 25 vagy 30 kilót is bírnék szabályosan kinyomni 6-8 szor.Visszatérve a táplálék kiegészítőhöz,ugye 15 évesen én már szedhetem?Mert ha jól tudom akkor ebben nincsenek káros anyagok csak biztosítják a gyúráshoz szükséges anyagokat igaz?
2010. aug. 8. 23:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah és oda figyelek az étkezésemre is,sok húst eszek,és szedek vitaminokat is.
2010. aug. 9. 00:08
 8/12 anonim ***** válasza:
igen lehet őket szedni.A sok f*szsággal ellentétben amit terjesztenek róluk(főleg az aszpartámról ami sokban van) ezek csak koncentrált tápanyagok.Arra figyelj hogy ennyi idősen a csontokat különösen terhelő gyakorlatokat csak módjával végezd(pl guggolás)
2010. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Malaboy válasza:
Énis 15 évesvagyok, bárén tavaly kezdtem , de előőtte több hétig olvastam neten, hogy meglegyn az alap. "Sok húst eszek".Figyelj, az, hogy neked sok, még nembiztos, hogy tényleg az. Leges legfontosabb, irjad miből menniyt eszel( fehérje, ch, zsir) és mennyire lenne szükséged. Ha nem tudod fedezni azt, amire szükséged lehet, akkor jöhet szóba táplálék kiegészítő. 5x20 az nagyon sok, 20 kiló nagyon kevés, csináld több súllyal, ne félj, nem leszel túl izmos(ahogy B. mondaná :D). Remélem tudtam segíteni.
2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen tudtál :) és hamarosan a 20 kilóból 32 lesz.Ki tudtam próbálni havernál és pont tökéletes.te mit gondolsz a táplálék kiegészítőről,te szedsz valamit?
2010. aug. 9. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!