Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 98 -kg vagyok és 190cm magas...

98 -kg vagyok és 190cm magas . Szálkásítani szeretném magamat az az a zsírt elveszteni de az izmot meg tartani.85-kg akkoraok lenni de az tiszta izom . Ezt hogy tudnám elérni? Menyi idő allat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lassú diéta, mellette folytasd az edzést. Kb. fél év alatt reális. Tiszta izom viszont sohasem leszel, mert néhány százaléknyi zsír nélkülözhetetlen.
2011. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valaki esetleg valami étrendet és edzés tervet tud ?
2011. nov. 10. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

13 kiló, ez legjobb esetben 13 hét.


Ha még nem olvastál alapismereteket: [link]

Amúgy kell egy szálkásító étrend, aerob edzés és súlyzós edzés.


én így csináltam:


étrend

1. zabpehely

2. tojás

3. husi + (barna)rizs

4. husi + zöldség

5. sovány túró + lenmagolaj


(mennyiségeket számolj, 2g/tskg fehérje és 2-3g/tskg ch. ha heti 1 kilónál többet fogysz, az már izom, úgyhogy emelj a ch-n; ha 0,5 kilónál kevesebbet, akkor csökkentsd.)


edzésterv

1. mell - kar

2. hát - váll

3. láb - has


és heti 4-5-6x futás (néha aerob, néha intervallum), lehetőleg nem betonon, normális futócipőben. ennyi az egész.

2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és kérdés: hogy tömegeltél fel 98 kilóra úgy, hogy nem tudtad hogy kell szálkásítani? :D
2011. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!