Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a női lábbeli milyen...

Ez a női lábbeli milyen sporthoz kapcsolódik? Egyáltalán lehet ilyet beszerezni Mo-n?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 26. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szertorna? Passz, soha nem lattam meg ilyet.
2020. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Minek akarod beszerezni ha azt se tudod milyen sporthoz van?
2020. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Balett vagy szertorna.

Egyébként a 2-es kérdése jogos.


Egyébként nike a márkája, szóval a Nike hivatalos oldalán kutakodnék.

2020. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nike Studio Wrap a cipő neve.

Jógához, tánchoz, edzéshez, hasonló testmozgásokhoz ajánlják.

2020. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem igazán látok itthon ilyet. Ebayről/amazonról lehet a legkönnyebben lőni talán.

(Meg koppintásokat tizedáron wishről...)

2020. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tiranoszaurusz ex:

Hehe😃 már a kérdés előtt megtettem, le vagy maradva. De ettől még jobban izgatott hogy tudok-e próbálni ilyet vmelyik boltban vagy csak rendelni lehet "folyami busmanok" földjéről. Értitek. Erre a kérdésre viszont itt gyk-en jobb választ kapni mert akár több fajtából (olcsóbb típusból is írhattak volna nők hogy ők mit használnak és hol szerezték be. De így hogy a moder átrakta a kérdésem csak veletek tudok kommunikálni, és nem tudom eldönteni hogy ilyenkor csak trollkodnak itt az emberek vagy tényleg komolyak a kérdéseik🤨

2020. okt. 26. 13:33
 7/14 A kérdező kommentje:

"Akik tornával/jógával fogyókúráznak azoknak ismerős ez a lábbeli? Nálunk kapni ilyet vagy honnan érdemes beszerezni?"



Megírtam, elég sos lenne.

2020. okt. 26. 13:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, olvastam... :)

Hát, ilyet sajna még nem hordtam, és ismerőseim se (mondjuk az talán nem sajnos, hogy én nem, a 46-os lábammal...), úgyhogy sokat nem tudok róla mondani.

Itt vannak review-k:

[link]

[link]


Én ennél egy sokkal puritánabb cuccban végzek súlyzós edzést. Egy ~1000 forintos gumitalpú tengerjáró cipőben... Sík a talpa, könnyű, meg nem emeli el a bokámat túl magasra a földtől.


Tornára, és jógára említetted, hogy szükséged lenne rá. Alapvetően szerintem jógához sok hozzáadott értéke nincs (mezítláb is teljesen jól lehet jógázni), tornánál az, hogy segíti a talpad tapadását, az talán előnyös lehet.

Mi lenne az indok, ami miatt kellene? Jelenleg milyen cipőt használsz?


Amúgy szerintem az ára miatt elég nagy no-go ez a cucc, de ezt már neked kell eldöntened. :)

2020. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Mindig a deichmannból veszek 50%-ra leértékelt cipőket😅


Ilyenem van, ha idehaza találnék ilyen studio wrap ot akkor egyszer áldoznék rá.


[link]


(A jóga mellett néha elkezdek táncolni csak úgy otthon ezért kellene hogy jobban tartson)


Ja és egy fiókom van, az letiltott a kommunikációink miatt😂 Sebaj, így legalább kiírhattam normálisan oda ahova eredetileg betettem.

2020. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hátttő, azt írják páran, hogy a tartása nem az igazi a wrap-nek, gondolom a közepe lehet kicsit gyenge.

Sajna próba nélkül ez sötétben tapogatózás lesz... :/

Max valami hasonló jóga/pilates cipőt tudsz olcsón lőni ebayen, aztán megnézni mit tud...

2020. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!