Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA versenyen való részvételhe...

MMA versenyen való részvételhez bármilyen küzdősport-egyesület kiskönyvét elfogadják?

Figyelt kérdés
Láttam egy amatőr magyar bajnokság hirdetésén hogy egyesületi kiskönyv kell a részvétephez viszont ehhez az mma egyesületben kell lenned vagy elég bármilyen harcművészetet űznöd?

2020. nov. 3. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen harcművészeti egyesület tagjaként lehet indulni amatőr MMA bajnokságon. (már amennyiben az edződ/mestered hozzájárul, hogy az ő egyesületének képviseletében te indulj egy ilyen nyílt MMA magyar bajnokságon) Tehát ez sem úgy megy, hogy "Fhúh kőkemény 2 éve (🤣 🤣 🤣) ashihara karatézok egy egyesületben, kipróbálnám magam egy MMA magyar bajnokságon, mivel klubban edzek így bármikor indulhatok az egyesületem nevében" ... Erről egyeztetned kell az edződdel, aki ezt jóváhagyja, hozzájárul ahhoz, hogy te igenis vagy azon a szinten, hogy az egyesületét képviselhesd egy bajnokságon, felkészültnek, képzettnek tart téged egy ilyen versenyhez és benevez téged, hozzájárul ahhoz, hogy te eredményes lehess.
2020. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!