Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?

Milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan küzdősportot keresek, amely alkalmas az önvédelem és támadás elsajátítására is (a tamadas a legjobb védekezés).

2020. okt. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Taiji
2020. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Kismilliárd-csilliárd ugyanilyen kérdés van.

Én az olvasást ajánlom, Sport/mozgás témakörben, küzdősport/harcművészet címszavakra bökkkkkkve.

Kellemes böngészést!

2020. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Box.
2020. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wing csún, kráw maga, nindzsúcú, táj dzsúcú, sotokán karate.

Hajrá! Jó önvédelmet kívánok!

2020. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Aikido

Vagy hogy írjak...

Én voltam két edzést sajnos nincs rá időm. De azon a két ezdzesen rengeteget tanultam

2020. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

jaj ötös. te vagy teljesen naiv, becsapható ember vagy, vagy troll.

az aikido a világ egyik legnagyobb kamu harcművészete. már ezerszer bebizonyították.

a kérdező is valószínűleg troll.

kezdjetek el gyúrni hogy ne kössön belétek senki az utcán. legyen egy karakán megjelenésetek és nem lesz bajotok az önvédelemmel. vagy kezdjetek el futó edzésre járni és ha gáz van, akkor sprinteljetek el. a küzdősport nem való olyan embereknek mint ti.

2020. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
kickbox és taekwondo egyvelege
2020. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kapujera. (Capueira) Ezt a táncnak álcázott, rabszolga-kungfu, teljesen a lábra koncentrál. A legjobb pocsolyában gyakorolni. Annyira kiszámíthatatlan szögből rúgnak, hogy pl. Egy kőbunkó sőrhasú kocsmatöltelék, aki nem járatos a harcművészet világában teljesen ledöbben.
2020. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!