Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 1 kg fogyásához milyen...

Heti 1 kg fogyásához milyen étrend és kardió kombinációt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 1 hete kezdtem el napi 5 perc nyújtás és 10 perc torna pihenő nélkül. Most 20 percre próbálom maximalizálni. Próbáltam ilyen térdemelés és lábemeléses gyakorlatokat de olyankor elég hangosan kattog a gerincem derék körüli része. 170cm 152 kg vagyok.

2020. nov. 6. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Etrend? Anelkul mozoghatsz 0 24ben, ha beviszel 5000kaloriat 3tabla csokival, 2litet uditovel meg tarsaival akkor nem hogy fogyni nem fogsz..



Visszakell venni a kaloriakbol es mellette mozogni. Aztan amikor mar lesz allokpesseged akkor egy normal etrendre beallhatsz ahop nem kell koplalnod, mert a mozgással meg lesz a kaloriaegetes es fogyni fogsz.

2020. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne terheld meg magad nem fogja birni a szervezeted az edzest. Etrend az elso ha lement 30 kilo utana kezdhetsz ovatosan mozogni. Orvossal mindenkepp konzultalj!
2021. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!