Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka teste, hogy lehet...

Rubint Réka teste, hogy lehet ugyanolyan több évig? Mindig feszes, izmos? Nem pihenteti a testét soha?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 09:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Akkor Norbi úgy vágná ki, mint macskát sz**ni.
2020. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is erdekel, mert szerintem fantasztikus.
2020. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Valószinü lehet a rendszeres edzés és állandóan figyel az étkezére. Igen, eléggé lenyűgöző, hogyan tud ilyen formát tartani. Szálkás, izmos mindig.
2020. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok ismerem őket.

Az asszony tele volt régen.

haverom is vele edzett, azt mondta majdnem olyan súlyokkal guggolt mint egy férfi.90 kg-be belerottyanott 8at.

Egy 55-60kg nő.

Eléggé kidolgozott volt teste mostanában nem láttam de a haverom sokat kajált velük gyorsétterembe meg cukrászdákba ették a sütiket.

Szóval norbi updiet gyerekek, hajrá!

2020. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint "cuccolt" Réka? Nem is gondoltam, hogy olyan erős, bár a bicepszein meglepődök, nem kicsik nő létére. Gondolom más gyakorlatokat is nagy súlyokkal végzett.

Norbi update inkább csak üzleti fogás lehet. :)

2020. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit o csinal az emberfeletti, sok videot megneztem vele, egyfolytaban kenegeti magat fájdalomcsillapító kenoccsel meg szed valami felpörgeto tablettát is h birja a tempót..
2020. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha mást se csinál csak tornázik a kamerák előtt, normális hogy befeszül.
2021. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!