Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tartják...

Szerintetek miért tartják sokan "gáznak", ha például a futáshoz felvett cipő, nadrág stb. nem ugyanolyan márkájú, hanem pl. vegyesen Nike, Adidas stb?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy kicsit is igényes az ember, ad magára akkor nem fogja a márkákat össze vissza keverni. Ez alap.
2019. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De pl a Retro Jeans ruhával teljesen meg vagyok elégedve, kedvencem, viszont a cipői sz*rabbak, mint egy középkateg kínai, így abból, ha sportcipő, csak Nike... Ettől nem érzem magam igénytelennek, pedig alapjáraton osztom, amit az #1 írt...
2019. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%

Nem tudom

Nekem pont az ellenkezője hat “gáznak” mikor valaki tetőtöl talpig mondjuk adidasban van,mintha csak fizetnének neki a reklámért

Az,hogy a márkák mint versengenek egymással az nem az én dolgom. Ha megtetszik egy nike pulóver,de adidas a cipőm akkor én bizony megfogom venni. Nem vagyok élő hirdetőtábla,azt hordom ami épp kedvemre van

2019. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, és semmi jelentősége nincsen.
2019. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%
En Nike cipőben futok, + egy kik-es futónaci es egy kínai elnyűtt pucsi. Simán lefutok hetente 25 kilométert. Semmi jelentőssege. Sznobizmus. A cipő kell hogy jó legyen...a többi mellékes. Nem azert futok, hogy megmutassam mit vettem, hanem mert jól esik.
2019. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!