Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A MyProtein termékei tényleg...

A MyProtein termékei tényleg ennyire jók?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy mennyire jók a termékei, nincsenek telenyomva felesleges dolgokkal a porai, meg nagyon kimagasló benne a fehérjetartalom, és ehhez képest sokkal olcsóbb, mint a Scitec termékei. Hogyan lehetséges ez? Megéri ez így nekik? Hol van a kis "gap"? Ha tényleg ennyire prémium minőségű port gyártanak, miért adják olcsóbban, ha "állítólag" jobb a Scitectől is?

2020. nov. 13. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Felmesz barmelyik tapkieg shopjara, ugyanezeket irjak. Onnantol fogva meg mar te dontesz a penztarcadhoz, igenyeidhez szabva.
2020. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmivel nem jobb vagy rosszabb mint bármelyik másik nagy márka... mármint de, a fehérjék íze szerintem konkrétan rosszabb, kipróbáltam szinte mindent, sciteknél a legjobbak számomra az ízek... bcaa nál meg biotech usa...

Ízületvedőnél meg stillmass vethetettlen ar/erték aranyban...

Szóval nem kijelenthető, hogy ez vagy az jobb a másiknal... myprotein nem magyar, es jobb a marketing ennyi.

2020. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cserébe viszont egy időben hamisították is... most nem tudom vannak e ilyen balhék körülötte.
2020. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag a MyProtein a "legjobbak", mert nem rakják tele szennyel, meg ilyenek, és a minőségéhez képest nagyon olcsó.. Szeretnék venni egy megbízható márkától egy prémium kategóriás fehérjeport, de már azt sem tudom melyiknek higyjek..
2020. nov. 13. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
fehérjepor, már ha whey-ről beszelünk, akkor a sajtgyártás egyik mellékterméke... gyakorlatilag a sajtgyár kidobná, a tápkieg cég meg inkább megveszi... tesznek bele egy kis dextrózt, cukrot, aromát... aztan kesz... minden "gyarto" a saját formuláját... anyagilag nem erné meg telerakni minden "szeméttel"... hidd el, egy scitec, stillmass, myprotein, biotec usa stb stb stb között semmi más különbség nincs,m csak az íze... ugyan abbol van mind, csak más az ízesítés.
2020. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En arrol tudok nyilatkozni hogy a vegan feherjei verhetetlenek a myproteinnek. A bioteche az mphez kepest ihatatlan. De en nem ajanlom hogy markahu legyel minden esetben.

En pl a fejerjet az MPnel, a BCAAt es a palacsintat a gymbeamnel es a Preworkoutot meg a flavourdropot a Biotechnel veszem. Scitechez nem volt szerencsem, draganak tartom.

2020. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!