Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hatásos vádlierősítő...

Milyen hatásos vádlierősítő gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
Hiába csinálok több fajta "pipiskedést"(kis terpeszben, kifele-befele fordított lábfejjel, egy lábon, lábujjheggyel magasított 'alapon', guggolásban) egyszerűen mintha mindig visszaugrana a 'semmibe', alig fejlődik. Le szoktam nyújtani is, de sehogy sem gyarapodik.Tudna valaki olyan vádlierősítő gyakorlat írni, amiket otthon is elvégezhetek és szemmel látható az eredménye??
2011. szept. 30. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%
Én vettem Réka dvd-t, has-, láb-, popsi-, gyakorlatokkal, és böcsületesen csináltam hónapokig. Eredmény nuku, viszont a vádlim kétszer akkora, és olyan izmos, hogy már ciki a tűsarkú, mert abban jobban látszik, még felvenni se mertem. Hát, azt nagyon tudom ajánlani.
2011. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Megint én, lemarad a lényeg, szóval hogy ez alkat kérdése, csodát azért ne várj semmitől szerintem.
2011. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mind2-töknek!:-))

1.Épp ez az, hogy a Réka DvD-t egészítettem ki, mert azt szeretem csinálni, keresgéltem hozzá , mert nem hat.

2.Vádlitlanul születtem, anyum ökör térdét és vádlitlanságát örököltem, és úgy gondolom, hogy ez is lehet az oka, hogy ott nem képes az izomzatom fejlődni.

DE!! Én azért megpróbálok mindet, úgyhogy ha a fennt említett gyakorlatokon kívül valaki tud még hatásos gyakorlatokat,nagyon szívesen fogadom!!!

2011. szept. 30. 16:40
 4/21 A kérdező kommentje:
...szóval nálam a Réka mindenhol hatott csak ott nem!!:-) Így értettem, hogy azt egészítettem ki még másmilyen vádli gyakorlatokkal...
2011. szept. 30. 16:42
 5/21 anonim válasza:
68%
Már megint én, akkor neked súlyzós gyakorlat kell, még tévénézés közben is csinálhatod te mázlista, és az tuti hat, elmászkálsz a fent említett lábaiddal egy edzőterembe, és segítenek, hogy milyen gyakszik, és otthon csinálhatod, ha van súlyzód. Irigyellek, hogy amúgy hatott, végül is nekem is, iszonyatos jó hasimaim lettek, csak a zsírréteg maradt felette, ha érted. :-(
2011. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nincs márkás cuccom, hogy el tudjak menni edzőterembe, így meg kicsit úgy érzem, hogy kinéznének... Főleg, hogy nem edzeni megyek, hanem 'kunyerálni', és szándékomban sem áll ott maradni... Vagy az nem gáz?? Félek, hogy kinevetnek Pl: hogy nem néztem meg a neten, vagy nem keresgéltem, hanem odamentem mint vmi naiv kis ... , pedig mindezek után mennék oda.
2011. szept. 30. 16:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


otthon: csak a lábujjaddal állsz ágy szélén, és leengeded a lábad (tehát a sarkad lefelé áll) majd lábujjhegyre állsz. egy lábon.

mellette fehérjedús, tömegnövelő étrend, hogy legyen egyáltalán lehetőséged izmot növelni. nyilván alacsony energiabevitel mellett erre nincsen lehetőséged.

2011. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Válaszoló: milyen étrend mellett nem sikerült zsírt csökkentened Réka DVD-re? lehet nem a legintenzívebb edzés, de ha "jól" eszel mellette, azért sikerülnie kell.


Kérdező: igen, valóban előbb illik magunknak utána járni, de az intelligens ember nem neveti ki a másikat, csak mert segítséget kér. akitől csak hallottam, edzőtermekben nagyon segítőkész emberek voltak.

2011. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De ezek nem erősítik a combomat?? Mert arra semmi szükség... A vádlim kb. mint beyoncé-nak... semmi.
2011. szept. 30. 17:17
 10/21 anonim ***** válasza:

amit sajátsúlyosnak írtam, egy lábas vádli erősítés, ott csak a vádlid dolgozik.

builder.hu-n meg szintén jó dolgok vannak, hát nézd meg melyik gyakorlat terheli csak a vádlit..

egyébként, nagy lelkesedésben, csináltál már 50-50 egylábas vádlierősítést? mert ugye most már tudod mit kell csinálni, ez biztos, hogy működik (megfelelő étkezéssel!) vajon ki is próbálod, vagy van még egyéb kérdé is? :)

2011. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!