Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én bántam meg hogy nem...

Csak én bántam meg hogy nem sportoltam kicsi korom óta?

Figyelt kérdés
Itt főképp arra gondolok, hogy a szüleim mindig be akartak íratni mindenféle sportágra, hogy sportoljak. Mindig kibújtam az ilyenek alól és leszögeztem hogy én nem akarok sportolni. De milyen jó is lett volna....itt ülök tizenévesen és már bánom. Több éve már megtetszett a balett, de már nem tudnék olyan tehetséges lenni mint akik kiskoruktól kezdve kenik vágják az egészet. Annyira elcseszettnek érzem ezt, van aki hasonló cipőben jár?
2020. nov. 26. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Én azt bánom, hogy nem boxszal kezdtem, hanem semmirevaló stílusokkal. Úgyhogy igen, nagyon kellemetlen érzés. Elpocsékolt évtized. Ha azt az időt és energiát mind a boxba fektetem, akkor most lehetnék valaki.
2020. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én is sajnálom, hogy nem jártam valami sportra, pedig amúgy sok mindent ki szerettem volna próbálni, csak nem volt rá keret.
2020. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te...
2020. nov. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is jobban jártam volna. Hobbiszinten még elkezdhetsz sportolni.
2020. nov. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem pótolja a gyerek/fiatalkori sportot... én is nagyon bánom, 40 évesen kezdtem sportolni, kb. 12 éves koromig nagyon szerettem volna sportolni, aztán meggyűlöltem mindenféle sportot, amiben jó nagy része volt az általános és középiskolai tornatanáraimnak, és a szüleimnek is, főleg apámnak, aki minden sportolási vágyamat azzal törte le, hogy ha annyira sportolni akarsz, mennyé ki oszt fussá.

Nagyon-nagyon fontos lenne minden gyereknek a sport, amit jó kedvvel, szívesen csinál, és ami olyan alapokat ad naki, amiket később már lehetetlen pótolni.

2020. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elszabtam, pedig engem is akartak vinni úszni, karatézni.
2020. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen még bőven elkezdhetsz bármit. Versenyszinten már nem mindent, de hobbi szinten igen. Hajrá!
2020. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
nem
2020. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
52%
Nem. Továbbra is utálom a sportot, így nem bánom, hogy kiskoromban inkább zeneiskolába jártam, nem sportolni.
2020. nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

A szabadidő, hobbi sport hiányát én is bánom. Már majdnem 30 voltam, amikor elkezdtem rendszeresen sportolni. Bár mozogtam mindig valamit, pl. tánc. Mondjuk engem nem motiváltak, nem írattak be sehova. Azt hogy komolyabban nem foglalkoztam sporttal, egyáltalán nem bánom. Azok az ismerőseim, akik komolyabban sportoltak, mint küzdenek valamilyen mozgásszervi problémával.

Én egyébként mindig is zongorázni szerettem volna, de nem volt rá pénzünk.

2020. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!