Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én bántam meg hogy nem...

Csak én bántam meg hogy nem sportoltam kicsi korom óta?

Figyelt kérdés
Itt főképp arra gondolok, hogy a szüleim mindig be akartak íratni mindenféle sportágra, hogy sportoljak. Mindig kibújtam az ilyenek alól és leszögeztem hogy én nem akarok sportolni. De milyen jó is lett volna....itt ülök tizenévesen és már bánom. Több éve már megtetszett a balett, de már nem tudnék olyan tehetséges lenni mint akik kiskoruktól kezdve kenik vágják az egészet. Annyira elcseszettnek érzem ezt, van aki hasonló cipőben jár?
2020. nov. 26. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerek korom óta sportoltam hobbi szinten, a sulik sportkörében. Csak a terhességeim alatt kellett leállnom.

Most 50 évesen is eljárok terembe. Sokkal fiatalabbnak néznek a koromnál, a gyerekeim is járnak velem.

2020. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

"de már nem tudnék olyan "

Ez a kifogás keresés, meg a halogatás a gyilkosa a tetteknek.

Ne siránkozz kiscsikó, hanem sportolj. De el kell kezdeni. MOST!

Nem síránkozni, és megmagyarázni...

2020. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én megbántam, hogy a gyerekkoromban rám kényszerített csapatsportot csak túl hamar hagytam abba (több körben, 14-16 éves koromban fejeztem be).
2020. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12.

Elképzelhető hogy lehetnék olyan tehetséges, de gyerekkorban sokkal jobb az ilyeneket elkezdeni. Sokkal több szabadideje van egy gyereknek ahhoz hogy fejlődjön. Én is elfogok kezdeni majd, de esélyem sem lenne hetente akár háromszor is edzésekre járni...főleg hogy az edzés egy másik városba van. Ez nagyon megnehezíti az egészet.

2020. nov. 26. 14:00
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

14:

Gyerekkorom nagyrészt úgy nézett ki, hogy heti 5 vagy 6 kosarlabda edzés, 2 úszás, 2-2 magánóra angolból és németből, egy ideig 2 szolfézs, szerencsére hangszerig nem jutottam, de később volt helyette matek. Nulla szabadidőm volt, mert hétvégén meg csupa családi programok voltak.


Most felnőttként arra szánom szabadidőt, amire magam szeretnék. Sportolok, csak nem azt és nem úgy, amit gyerekkoromban.

2020. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!