Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás izom megtartása...

Szálkásítás izom megtartása mellet. De milyen étrenddel és edzés tervvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.



Nem igazán vagyok otthon a testépítés sem a fogyokúrák világában, tulajdonképp semmit nem tudok velük kapcsolatosan, hogy mi mire kell, mi honnan fogyaszt vagy használ, az oldalakon gyakorta pedig csak azt olvashatom, hogy ha nem értesz hozzá akkor bele se kezdj. Nos igen, de nehéz megérteni ha mindenhol ezzel kezdik..:D


Szálkásítani szeretnék úgy hogy az izmaimat e mellett megtartsam. (pontosítok: kocka hasat, jó mellizmokat szeretnék, azonban ahogy eddig láttam ezekre megszerezéséhez a szálkásítás a legidálisabb, de ha van jobb tippetek azt szívesen fogadom.)

A google által kidobott képek, ismerősök alkata láttán a szálkásítás után egy vonzó, szexy, esztétikus, és még sorolhatnánk a jelzőket hogy hogyan is néznek ki. Én is ilyen testet szeretnék szerezni, azonban a bicepszem és társait (tehát semmilyen izmom) nem szeretném-e közben elveszíteni.


Eddig kardióztam (szoba bicigli, ugráló köté) és néha súlyzós edzés. Már érzem az izmot magamon, de egyszerűen a zsirtól nem látszódik mindenhol (mell,has) diétázok (semmi extra csirke saláta,bulgur,rizs semmi cukor) ezt csinálom 2 hónapja elején még néha néha csaltam de az utóbbi 2 hétben nem kívánom a cukrot.



Már szépen lejjebb ment a hasam az alja még egy kicsit lóg és van egy kis úszó gumim.



Pár info rólam: 100 kg vagyok 16 éves (nekem 90 kg ideális lenne mert az én testalkatomban így néznék ki jól) tehát nem kell dagadtnak elképzelni inkább husis egy kicsit.



Milyen étrendet ésedzéstervet ajánlotok nekem a fent említett adatok , illetve a célom elérése érdekében, úgy hogy közben izmot se veszítsek?:)



2020. dec. 6. 05:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha intenzíven edzel, az segíteni szokott ezeken a problémákon. Lépj ki a komfortzónádból (és tartsd a kalóriadeficitet).
2020. dec. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!