Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek komplett gördeszká...

Szerintetek komplett gördeszkát vagy részeként összerakottat érdemes venni elsőnek?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első deszkám, nem igazán tudom hogy inkább gyűjtsek tovább egy kicsit és vegyek egy jobb deszkát részenként, vagy elsőre tökéletes a komplett is...

Álltam már deszkán, tehát nem "félek" hogy nem fogom szeretni és félrerakom így szívesen áldoznék rá több pénzt. Szerintetek melyikkel járnék jobban?



#gördeszka #első #deszka #részenként
2020. dec. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egybe vedd meg. Mivel az első deszkád gondolom most fogod az alapokat, könnyebb trüköket tanulni. Ha már belejössz akkor érdemesebb külön egyénre szabottan vásárolnod.
2020. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2020. dec. 9. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen
2020. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domonkos03102 válasza:
Szerintem kezdésre a Decathlonos komplettek vagy Decathlonos cuccokból rakj össze vagy vegyél azok megérik ha nem unód meg akkor a flipekig elkísér. Igaz nem annyira szépek de, nem is az a lényeg. Utána meg már úgy is ott fogsz tartani hogy össze rakj eggyet, komplettek általában 80-100€ között vannak ha te rakod össze akkor duplája vagy több.
2020. dec. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!