Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz, ha felnőtt ferfiként...

Gáz, ha felnőtt ferfiként nehezen emelek fel 67 kilót?

Figyelt kérdés
Ma a munkahelyen segítettem betenni egy motort a csomagtartóba, ami 134 kg volt, és ketten emeltük. Rajtam egyértelműen látszott, hogy minden erőm össze kellett szednem, de végülis sikerült. Azóta a kollégák szivatnak, és rajtam viccelődnek, amiért ennyire megizzasztott ez a feladat. Nem végzek fizikai munkág, és bevallom nem is sportolok, 171cm és 65kg vagyok.

2020. dec. 22. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ez a saját súlyod, és valószínűleg nem is volt jó a fogása a motornak.
2020. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nem is biztos hogy mindkét félnek azonos súlyt kellett emelnie. Egy motornál főleg könnyen megesik. De amúgy se kell szégyenkezned ha 65 kilósként sportolás nélkül ennyit meg tudsz emelni.
2020. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Szerintem inkább ponthogy süvegelendő, hogy a saját súlyodnál nagyobbat emeltél sportolás nélkül.

Akik cikiznek gondolom semmit nem segítettek, csak kívülről okoskodtak.

2020. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 akik cikiztek mind mázsa feletti mackó alkatúak, akiknek ez nem okoz gondot.
2020. dec. 22. 17:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel mondhatnád, hogy ők meg dagadtak😁..és igazad is lenne.

Ne foglalkozz velük!

2020. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
szerintem sem gáz. felesleges dolog nagy izomtömegeket kiépíteni és fenntartani csak azért, hogy könnyedén vedd, ha szökőévente egyszer meg kell emelni valami nehezebbet.
2020. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Szép teljesítmény.


Egyébként az hogy mázsa feletti mackó alkatú valaki az nem jelent izomerőt. A zsír nem izom.

2020. dec. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat kinek mi. Enis ilyen magas es sulyu vagyok de ha van fogas egyedul is berakom. En nem tudnam elkepzelni h ne tartsam magam jo erobe. De ha valaki gyengebb meg nem birja az se gáz. Nem cikizzuk ki. Ő masba jo biztos.
2020. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy motoron nincs fogás, az nem gáz. Ha embbert nem tudnál ilyen súlyban, az inkább az lenne, mert én is a 75 kilós lányismerőst emelgetem.
2020. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a 60 kilómat be tudod dobni az ágyba, a többi nem érdekel.

N

2020. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!