Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet itthoni edzéssel feszese...

Lehet itthoni edzéssel feszesebb és nagyobb feneket elérni?

Figyelt kérdés
Most se olyan lapos, viszont semmi izom nincs benne csak zsír és emiatt ici picit narancsbőrös, lehet ezen itthon javítani edzéssel? vagy mindenképp kondi kéne(most a vírus miatt is, de amúgy is esélytelen hogy kondiba menjek szóval csak az itthoni edzés lehetséges)

2020. dec. 28. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi van ha valakinek így is megtetszenél?!?
2020. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz, sőt általában jó megjegyzéseket kaptam a fenekemre, csak más srácoktól hallottam hogy úgy általánosságba véve visszataszító ha egy lánynak nem izmos és feszes a feneke hanem csak zsír mondjuk és inkább puha. De nekem ezért sose szólt be senki hogy nekem ilyen, csak gondolom hogy az jobban tetszene a leendő barátomnak.
2020. dec. 28. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
persze...minden meglehet de aki szeret-gondolom elfogad-ha nem csak (s)exre kellesz...
2020. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te milyen "srácokat" ismersz, de az én köreimben mindenki szereti a nagy formás, kicsit zsíros valogakat.
2020. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hány évesek vannak ebben a "körben"? Mert szerintem a fiataloknak nem jön annyira be
2020. dec. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!