Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vastag comb vékonyítása...

Vastag comb vékonyítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Alapvetően vastagak a combjaim. A külső combom elég izmos és ott nincs felesleg, viszont hátul és belül van. Próbáltam már egy csomó edzésfajtát, de sajnos mindentől csak vastagodik mert ugye nő rajta az izom kívül. Elkezdtem fogyókúrázni, hogy tűnjön el a zsír onnan, de mindenhonnan fogytam csak a combomról nem. Szóval ha fogyózom akkor eltűnik a mellem, de a combom marad, ha pedig edzek akkor csak vastagodik. Valakinek van esetleg ötlete hogy hogyan tudnám vékonyítani?

2020. dec. 29. 20:54
 1/5 anonim válasza:
28%
Én a vastag combot nagyon szeretem, sokkal jobban mint a vékonyat.
2020. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet ugy csinalni, hogy ne vagd tropara az egeszsegedet. Jol van az ugy :D
2020. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag lassabb tempójú, hosszabb távú futás segíthet. Mértékletes evés mellett. Ha egyébként normál súlyú vagy, akkor ne fogyózz, csak beteg leszel!
2020. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Kardioval.. pucold le a felesleget es vekonyabb lesz.
2020. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Változó intenzitású futás, illetve futás-gyaloglás váltogatása néhány percenként.
2021. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!