Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Mi lenne a legjobb,...

Mi tegyek? Mi lenne a legjobb, hogy megmaradjon a popsim es a combom kicsit vekonyabb legyen?

Figyelt kérdés
2 honapja kezdtem el futni. Nekem anatomiailag is laposabb fenekem van, viszont a combom szerintem zavaroan nagy es ez volt az oka, hogy belekezdtem a futasba. Heti 3-4× futok, emellett 2× popsi edzes,3-4× meg egyeb testreszeimet edzes. A fenemek kezd ellaposodni, de a combom valtozatlan. A combom inkabb izmos mintsem hajas

#futás #comb vekonyitas
2017. dec. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat végzel popsi meg egyéb testrészes napokon?
2017. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Intervall futást végzel vagy inkább hosszú táv futást? Ha hosszabb távon futsz, az sajnos pont a kerek popsi ellen van, nézd meg egy-két maratonfutó fenekét...

Fenékre sajnos nem tudsz úgy edzeni, hogy a combot ne terheld, a lábemelgetéstől pedig nem lesz kerekebb a fenék. Nagy súlyos guggolások, merevlábas felhúzás és kitörés lenne a legjobb, mellé ha ragaszkodsz a futáshoz, akkor intervallokat fuss, rövid intenzív szakaszokkal.

2017. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért kétlem, hogy a kérdező heti 3-4x maratonokat futna, fenék izolációnak meg ott van a hip thrust meg a kábeles lábemelések, bad girl gép, ezek alig edzik a combokat a fenékhez képest.

A nagy súlyos guggolás meg elég jó fenékre, de ha a kérdező alapból comb domináns, akkor inkább csak az nőne drasztikusan tőle.

Futásoknál meg úgyis csak az elégetett kalória a fontos, ha nem extremitásokról beszélünk, nem fog attól izmot égetni.

2017. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!