Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zabpelyhet hogyan készítsem...

A zabpelyhet hogyan készítsem el? (Testépítés)

Figyelt kérdés
Meg kell előtte főzni, hogy oldódjanak a rostok? Vagy vízbe áztatni? Vagy lehet simán tejbe vagy gyümölcslébe áztatni??
2010. aug. 13. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
leírom az én rítusomat rá.1 proteines adagolókanál zab az arcba és rá 1 korty ásványvíz
2010. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg is főzheted tejben kásának, ha engedélyezett cukorral, mézzel ízesítheted vagy aszalt gyümi is mehet bele. Áztatni is lehet tejben, de akár gyümilébe is, ízlés dolga, nekem így nem jön be. Szoktam még natúr joghurtba keverni este, reggelre jól magába szívja és finom, de ha éhenhalás fenyeget szárazon eszem.:)
2010. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakor ***** válasza:
Én protein turmix mellé szoktam. Egy adag fehérje por, vízben feloldom, aztán simán beleöntöm a kellő mennyiségű zabpelyhet és lapátolom be. Reggelinek szvsz megfelel. ( Ha van a közelben lidl akkor oda érdemes benézni; fél kg 170 ft, sztem ahhoz képest elég jó minőségű.)
2010. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Turmixgépbe 100g zab meg 2 adag protein meg viz. Leturmixolom, kitöltöm a sékerbe és hajrá, kész a reggeli.
2010. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!