Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formás, kerekebb,nagyobb fenék?

Formás, kerekebb,nagyobb fenék?

Figyelt kérdés

165cm és 50kg vagyok. Elég vékonynak mondanám magam.

Sajnos lapos a fenekem, a mozgáshiány miatt (ülőmunka).

Szeretnék elkezdeni edzeni otthon. Edzőterembe nem tudok menni sajnos.

Ebben kérem a segítségeteket.

Milyen gyakorlatokat végezzek hogy jó is legyen?

Amire még edzenék az a has.

Hátra, vállra nem igazán, így is széles a vállam/hátam nem szeretném ha még jobban az lenne, meg ott nincs is bajom magammal.

Nem szeretnék nagyobb combokat sem.

Mit érdemes ennem többet és milyen gyakorlatokat végezzek?

Cloe thing edzés videói segíthetnek ha azokat csinálom ami has és popsi?

Nagyon szépen köszönöm annak aki segít, ha valami hülyeséget írtam akkor bocsánat, nagyon kezdő vagyok.

Cikkeket, oldalakat is belinkelhettek ha hasznosnak találjátok, el fogom olvasni :)

22/L



2021. jan. 18. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve hányszor érdemes egy héten edzenem és mennyi időt?
2021. jan. 18. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a segg kvázi a comb része, ezért a combod is nőni fog. Amúgyis jól néz ki a vastag comb, persze attól függ mennyire a magasságodhoz, de amennyi nem arra való törekvéssel történő edzés alatt kialakul, az bele fog férni.


Cloe Thinget kb havonta kérdezik itt, ne hagyatkozz csak rá szerintem. Egyébkétn ezeket a kérdéseket a googlebe és jutubba írd be és informálódj. Ne várd hogy egy személyiedző 40ezres díja helyett itt állítsanak neked ingyen össze étrendet és edzéstervet emberek akiknek 5-10 év tapasztalatuk van, amit saját maguk szereztek meg. Én is segítek szívesen, tessék, adok induló tőkét, de a saját több éves tapasztalatomat nem fogom mind átadni ingyen :D Időm pénzem és energiám van benne, te se legyél lusta és fektesd bele.


Shopbuilderen olvass cikkeket, nézz Valentin Torma videókat, kb ennyi. Ezekben minden benne van. Gugli a barátod, szénhidrátkalkulátor, kalóriakalkulátor, megnézed milyen gyakorlatok vannak, összeállítasz egy edzéstervet magadnak.


Tudom fáradtságos munka, hogy belekezdj...de ha nem megy, akkor fizess meg valakit aki megteszi helyetted és ki is oktat belőle 1 hét alatt. Mondjuk így covid alatt nehéz, mert nincs terem, de egy online coach megteszi.


Mindenre találsz választ guglin, meg itt is kb csak én vagy 50 ilyen krédésre adtam már itt ennél bővebb választ. Kitartást a kutatómunkához.

Mint mikor a sparban ki van írva nagy betűkkel hogy itt a rudi, tejtermék rész, de a vásárló olyan kivett lusta, hogy nem képes odamenni és megkeresni, hanem az első előadótól kérdezgeti h merre van.


Hányszor és mennyit? Google. istenem.


24/F

2021. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Köszönöm szépen a normális és segítő választ!:)

2021. jan. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!