Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrókötelezés vagy hulahoppkar...

Ugrókötelezés vagy hulahoppkarikázás?

Figyelt kérdés
vékonyabb derekat es nagyon feneket szeretnék, edzek rendesen ezt csak kiegészítéseként szerintem, melyiket javasoljátok?

2021. jan. 19. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugrálókötél.
2021. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg is indokolnad esetleg?
2021. jan. 19. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hulahopp karikából van olyan, ami direkt erre a célra van, 2-3 kg-os pl. A derék karcsúsításához nagyon jó.


Ugrókötelet is ajánlom, sokat lehet vele fogyni, és minden testrészt átmozgat.


Szerintem azt csináld, amelyikhez jobban van kedved, akkor több lesz hozzá a motivációd is.


Sok sikert és kitartást hozzá!❤️

2021. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a hullahopp az nemjo erre. Csak egy helybe allsz es mozgatod a csipod. Nem megerolteto. Ugrokotellel viszont sok kcal elég. Bar adtol nem lesz feneked. Sot. Ahhoz inkabb sulyzos edzes kell. Sok guggolas, kitores, felhuzas.
2021. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 a sima hulahopp tényleg nem, de a 2-3 kg-osak direkt erre vannak, és a derék karcsúsításához nagy jó. Napi 10-15 perc, és már egy hét után látszik az eredmény:))
2021. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
22%

#4

Én napi szinten kb 1 órát hulahoppozok egyhuzamban, megállás nélkül egy nagyobb átmérőjű karikával. Nagyon megerőltető hidd el. Minden izmomat érzem utána 😅

A csípőmön is meglátszik, persze ahhoz az kell hogy eleve vékony légy, hogy legyen mit formálni. A hájat nem lehet.

2022. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!