Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől ilyen szép ennek a...

Mitől ilyen szép ennek a lánynak az alakja? Mit sportolhat?

Figyelt kérdés

Ez a lany mit sportolhat, hogy ilyen szep az alakja?


Nem kifejezetten izmos, tudom, és nem az a tipukus “formás” csaj nagy fenékkel, (bar a melle eleg nagy) inkább vékony, hosszúkás alkat. Alapból gondolom rátesz az, hogy 172cm körül van, tehát a magasság is “nyújtja és vékonyítja” őt, de nem hiszem hogy ez csak testi adottság lenne, mert sok magas vékony lányt láttam aki puhos volt, narancsbőrös, “lógott a hasa”, ő meg egyáltalán nem puhos 😃


Szerintetek diétázhat? Vagy csak szimplán nem eszik olyan sokat? Akinek ilyen alkata van megengedhet magának hamburger, pizza evést?😃


Illetve szerintetek mit mozoghat? Ahogy említettem tényleg sok izom nincs rajra, viszont feszesnek és egészségesnek tűnik


Előre is köszi a válaszokat


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2021. jan. 21. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet genetika is
2021. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor iszonyat mazlista 😃 bar en nem lattam olyat akinek ilyen genetikaja lett volna, csak olyat hogy az adottsagai megvoltak, de nem hasznalta ki es plottyedt volt
2021. jan. 21. 12:11
 3/23 anonim válasza:
94%
figyel a kajalasra, sulyzos edzeseket valoban nem vegez szerintem, nekem is tetszik az alakja
2021. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
70%
Jó alakja van, bár nekem annyira különleges, úgy érve sok ismerősöm néz ki hasonlóan....... Na de kérdésre válaszolva, genetika biztos közrejatszik. Illetve sok időt szán az edzésre. Úszást tudnám ajánlani, nagy mértékű izomnövekedest nem eredményez, de azt vettem észre, hogy az uszoknak aranyos a testfelepitesuk. Kiegyensúlyozott étrend + esetleg egy kondi bérlet csodákat tud tenni.
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Nem különleges *
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
szerintem uszas,kardio, tenisz is lehet,aerobic
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Barátnőd tudja hogy felraktad ide a képeit?
2021. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak jo a genetikaja meg nem mekibe jar. Semmi extra. Esetleg kardio meg vmi tornafele. Mar mindenhol ilyen csajok maszkalnak kb.
2021. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán vékony, kb semmi izomzattal. Gondolom 30 alatt van, ebből lesz seperc alatt skinny-fat. Azért itt-ott látszik a fotókon a szerkesztés nyoma, plusz minden kép tipikus pózolás, ami előnyösebben mutat. Én nem látom olyan nagy számnak, oké, csinos, magas, vékony, de ennyi.
2021. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán vékony. És amúgy nincs olyan jó alakja. Egyértelműen látszik hogy ha esetleg eddz is, akkor is ez az "1kg súllyal hadonászok" típusú edzésről van szó, yoga meg ilyenek.
2021. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!