Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » _Tudtok olyan fizikai sportot...

_Tudtok olyan fizikai sportot mondani, amiben szépnek is kell lennie az embernek?

Figyelt kérdés

Én azt hittem idáig, hogy ilyen létezik. Aztán nemrég beszéltem az egyik régi osztálytársammal, aki egész komoly szinten űzi a rúdugrást. Ő mondta, hogy ebben a sportban nem elég (nőként) jó teljesítmény nyújtani. Feszülős, éppen hogy takaró a sportruházatuk, versenyekre sminkes, szépségápolós asszisztensek kísérik őket hogy a lehető legjobban nézzenek ki, mivel ha ez nem lenne meg, akkor még kevesebben néznék/követnék ezt a sportot, így simán lehet hogy oda jutnának el, hogy anyagilag nem lesz megérős űzni, tehát a profi szintnek vége lenne. Ezt ő mondta. Én eddig nem is hittem hogy ilyen létezhet.

Van még olyan sport, ahol ennyire számít a kinézet is?



2021. jan. 22. 02:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8%
Ja..nagyon jó az üdülőhelyeken a vénasszonyokat meg a ronda testű nőket bámulni.
2021. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!