Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 30-40 perc torna hány...

Napi 30-40 perc torna hány hét után hoz látható eredményt?

Figyelt kérdés
Meg kilogramban vagy cm-ben érdemesebb mérni magam?
2021. jan. 22. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Az étrended múlik 80%-ban, bármi is a célod, mert azt persze nem írtad.
2021. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
58%

Mindenképpen cm-ben mérd magad, valamint érdemes két hetente képeket csinálni ugyan abban a pózban, ruhában, fényben, hogy utólag lásd a változást.

Azt, hogy mennyi idő alatt látható az eredmény nehéz megmondani, van, akin már 2-3 hét után láványos, van, akin csak 1,5-2 hónap után. Ennek ellenére ha neked lassabb a folyamat se hagyd abba, hosszú távon nem ez lesz fontos.

2021. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem eszel normálisan,akkor nem lesz eredménye. Ha fogyni akarsz,akkor azért fogsz fogyni,mert kalóriadeficitben vagy. Ha ez az egy dolog nincs meg,akkor futhatsz napi 10km-t is,mert akkor se lesz fogyás.


Izomépítésnél is a kajának nagy szerepe van. Keveset eszel,nem fogsz izmot építeni,max minimálisat, ha meg tömöd magad,mint a libát,akkor meg bezsírosodsz. Kell a középút fogyásnál is és izomépítésnél is.


Én mérleget (heti átlag) és centit is használnék,valamint ahogy a 2.válaszoló írta,képeket is csinálnék.

2021. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 kg felesleg van rajtam 16 éves vagyok nem tudok minden nap salátát enni csirkét stb nem mindenki teheti meg 🙄 az eszem amit anyám főz eddig nem is hiztam tőle utobbi 1 és fél hétben többet nasiztam és ezért jött fel pár kg
2021. jan. 22. 21:10
 5/16 anonim válasza:
Ennyihez elég, ha visszaáll a régi étkezésed, de sportolni akkor is megéri elkezdeni, egyrészt formásodsz, másrészt sok betegségtől megkímélheted magad.
2021. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm :3
2021. jan. 22. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem is kell minden nap csirkét és salátát enni... Simán lehet olyan kajákat is enni,ami otthon van,csak tudd,hogy mennyit eszel. Ennyi. Nem kell itt minden speckó hiperszuper diétát csinálni,mert ha csak 3 kilót le akarsz adni és egészségesebb lenni,akkor semmi értelme.


Mozogni meg akkor se árt nyilván,ha sokat eszel,ez miatt nem fogysz (a 10km-es futást példának). Egészség szempontjából a sport mindenképp jót tesz,de ezt már előttem leírták.

2021. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Mozogni akkor se árt,ha sokat eszel, azaz ez miatt így nem fogysz (mivel nem leszel deficitben).*
2021. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat alapvetően
2021. jan. 23. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Az lehet, de valahogy mégis felment az a 3 kiló. Lehet, hogy a mozgásszegény életmód miatt, azaz ha rendszeresen mozogsz, akkor lemegy.


Én pl régen azt hittem, hogy hú de sokat eszek, de mégse jött az izom. Hogyne. Kb 2000 kalóriát ettem. Nudli vót'. Ameddig nem számolod, addig nem fogod tudni pontosan. Persze nem mondom, hogy számolni kell 3 kiló leadásához, de ha komolyabb céljaid vannak ennél, akkor sok időt megspórolsz vele. 1 hónap alatt meg is lehet szokni, utána már saccra is majdnem pontosan megmondod, hogy mi mennyi, de a számolgatás is rutin lesz. Nekem már fel se tűnik, automatikusan írom magamnak. Mióta számolom nincs gondom se az izomnöveléssel, se a szálkásítással.


De igazából mindegy is. Csináld, mozogj rendszeresen és ne hagyd abba. Mindenképpen pozitív hatása lesz és jobban is fogod magad érezni. Ahogy tapasztalod, úgy változtatsz a dolgokon. Sok sikert!

2021. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!