Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden este megcsinalok...

Ha minden este megcsinalok 100 felulest, mennyi ido alatt lesz lathato az eredmeny?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es 69 kilo, 168cm. Nem vagyok kover, viszont kicsit tulsulyosnak, ducinak latom magam. Jo lenne legalabb 5kg ot leadni, es akkor atlagos testalkatu lennek. Borzaszto nehezen veszem ra magam barmilyen testmozgasra, ezert gondoltam erre a lefekves elotti 100 felulesre a nap vegen. Nem vesz sok idot igenybe, plusz azzal motivalom magam hogy addig nem alhatok el mig ez meg nincs. Termeszetesen mellette az etkezesre is odafigyelek, nem eszek semmi edesseget, plusz kerulom a feher kenyeret meg a tesztafeleket amennyire csak tudom. Napi 2 liter folyadekot minimum beviszek. De erdekelne, megis mennyi idore lenne szukseg a lathato eredmenyhez?

2018. okt. 22. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nulla ha fogyni akarsz...Futni kellene sokat + saját testsúlyos gyakorlatok.Beszerezhetnéd ezeket: tolódzkodó, húzódzkodó ,TRX (gimnasztikai gyűrű esetleg,de az nehéz kezdőként),haskerék.Na ezzel már tudnál normálisan edzeni.Invertált evezés,fekvőtámasz,húzódzkodás, tolódzkodás. Alsó testre guggolás,kitörés stb.Ehhez nem ártana egy kétkezes rúd + tárcsa,sokkal hatásosabb + súllyal.Egy darab kétkezes rúddal már tök jó edzéseket tudnál lezavarni otthon,aminek az eredménye is meglenne idővel. Ezeket beszerezhetnéd mert nem kerül sokba,ha komolyan gondolod a fogyást.Nyugi nem leszel nagyon izmos ha attól félnél...Egyébként meg nem túl célszerű alvás előtt mozogni 2-3 órával már, mert rossz hatással van az alvási ciklusra.Kajára meg oda kell figyelni amennyire tudsz.Remélem tudtam segíteni!
2018. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!