Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Yt videokra szeretnem ha...

Yt videokra szeretnem ha edzene anyukam de ahogy kezdoik elalmosodik asitozik mindig alatta barmikor csinalja is 20percet mar vegigcsinalt de mindig ez van ennek lehet valamilyen oka? Nem kap az agya ugy oxigent?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem alszik eleget, kimerült, lusta, nem akar edzeni, nincs motiváció, nincs elég oxigén a szobában, unalmas az edzés, egyéb probléma... Millió oka lehet, ennyiből nem fogjuk megállapítani.
2021. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az ugye hulyeseg hogy ezzel meg kart is tehet maganak ha megprobalja csinálni mert jelez a szervezete hogy neki ez nem valo?
2021. febr. 3. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is így vagyok vele. 🤷
2021. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az a yt? Am valszeg faradt 😀 vagy unalmas a yt. De ő mit mond? Neki bejon? Nem hinnem h az asitas veszelyes.

De megnezem mostmar ugyis nehezen alszok el xD

2021. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Youtubeon levo kezdoknek szolo edzest csinalunk
2021. febr. 5. 16:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha mast csinal nincs ez szval nem faradt mert mindig ez van ha sportolni kezdene.
2021. febr. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!