Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportorvos egy másik sráccal...

A sportorvos egy másik sráccal együtt vizsgálta meg, a vizsgálat alatt mindketten meztelenül voltunk. Ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés
orvosi, vizsgálat, meztelen

2021. febr. 3. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Semmi probléma. A zuhanyzóba egyesével mentek be?
2021. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért lett volna érdekes, ha egy lánnyal együtt vizsgál ugyanígy 🙃🙂
2021. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nektek már vizsgálták az intim részeteket?
2021. febr. 3. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Mikor vonultam be katonának anno, akkor volt bokafogás .
2021. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha komoly a kérdés... Értem én, hogy egyesek nem szégyellősek, de hogyan lenne már ez normális dolog, hogy egy vadidegen emberrel együtt vizsgál meg az orvos miközben mindketten meztelenek vagytok? Nem csak a meztelenség, hanem alapból semmi köze a másik embernek az én rajtam végigcsinált vizsgálatokhoz.

Egyébként mit vizsgál a sportorvos a nemi szerveden, miért kell egyáltalán meztelennek lenni?

2021. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak neked fura mert érzékeny vagy,és szégyellős az orvos azért vizsgál meztelenül mert a testfelépítésre kíváncsi .
2021. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6: Itt nem arról van szó, hogy érzékeny/szégyellős-e az ember, abszolút nem erről beszéltem. Nem az a furcsa nekem, hogy az orvos lát meztelenül, hanem hogy egy random másik ember ott van. Egyébként is mi a francért vizsgálna egyszerre 2 embert, fókuszáljon rám, ha én megyek be.

Tegyük fel elmész urológushoz mert viszket meg kiütéses és 2 ismerősöddel együtt vizsgál meg, miközben mondja, hogy hát sajnos "xy" nemibetegséged van. Örülnél? Az egész város tudná utána. Nyilván extrém példa, de így talán érthető a problémám.

Azt, hogy minek vizsgálja a nemi szervedet azt csak mellékesen kérdeztem, mert nem értem miért. Ha szükség van rá valami miatt akkor nyilván oké. Bár ez hogy testfelépítésre kiváncsi... Alsónadrágban is bőven látja a testfelépítésedet.

2021. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

5:

Pontosan, nagyon jól látod. Az egészségügyi adataid bizalmasak, titkosak, csak azzal oszthatóak meg, akinek engedélyezed, hogy megtudja. Az USA-ban ha ilyet mernének csinálni, több százezer dolláros kártérítésért lehetne perelni az orvost.

2021. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi probléma."

"Ez csak neked fura mert érzékeny vagy,és szégyellős "


És mit szólnátok, ha legközelebb a háziorvosotok kinézne a váróterembe és azt mondaná, hú nagyon sokan vannak, jöjjenek be kettesével a vizsgálatra?

2021. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
79%
Réges rég egy messzi-messzi galaxisban... velem is megesett. Nem is egyszer, s nem is csak ketten voltunk bent egyszerre. De ez tényleg rég volt, és iskolások voltunk. Azóta sokat változott az etikett. Azóta lettek betegjogok is. Meg egyéb jogok, amik akkor nem voltak. Ma ez teljesen elképzelhetetlen, eltiltanák a praktizálástól.
2021. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!