Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Leginkább) min múlik a...

(Leginkább) min múlik a kockahas? A diétán, vagy az edzésen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 21:25
A kérdező szavazást indított:
A diétán
Az edzésen
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet új lesz neked, de a rekeszizom alapból úgy néz ki. Minden embernek kockahasa van, a csecsemőnek, a daginak, az öregnek... Csak valakinek fejlettebb, valakinek nem, valakinek zsír takarja, valakinek nem.
2021. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
50-50
2021. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Testzsírszázalékon múlik.

PL.: Hiába edzed meg a hasizmodat és csinálsz 1 hónapon keresztül 100 felülést ha a testzsírod nem elég alacsony akkor nem fognak látszódni a kockák.


[link]

2021. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindneki arra szavazott, hogy a diétán múlik.

Szerintetek ha kb napi 1000kcal-t ennék de főleg fehérjedús ételeket, és heti 5-ször edzenék legalább 1 órát, így lehetne kockahasam? Már egy ideje így csinálom, csak hogy ez hosszabb távon jó lenne e?


Fehérjedús ételek amiket sokat szoktam enni:

-zabpehely

-zsírszegény túró

-fehérjeporos zabkása

-fehérjepor (napi 1 adag)

-főtt csirkehús

-zsírszegény joghurt

-búzakorpa

(most így hirtelen ennyi jutott eszembe)


Tudnátok még mondani fehérjedús ételeket? (A tojást légyszi ne írjátok, mert nem szeretem, semmilyen formában)

2021. febr. 20. 18:24
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-mas: Köszi a képet de lány vagyok :D
2021. febr. 20. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Valoban foleg az etrenden mulik. En szinte sose hasazok es kockas feszites nelkul is.

Halat is ehetsz pl ha szereted vagy marhahust meg vannak magas feherje tartalmu zoldsegek is pl babfélék, zoldborsoborso, csicseriborso..

Amugy elerheto igy persze de az 1000kcal biztos h tul keves. Hany cm, kg vagy? Formatlan meg gyenge leszel ha tul keveset eszel. Gondolom nem az a cel h deszkara fogyj hanem h csini legyel..

2021. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-os: Köszönöm! Te mennyit, és miket szoktál enni egy nap?


Fogyni is szeretnék, 163cm és 55kg vagyok

2021. febr. 20. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
En ferfi vagyok es 100+kgokkal edzek szoval az nem mervado 😀 De amugy hasonlo az etrendem csak nyilvan tobbet eszek mindenbol. En eszek tojast is es husbol is mindenfelet. Szenhidrat az foleg rizs, zabkasa, edesburgonya. Probalok mindenfele zoldseget is enni meg sok vizet inni a rost, es az anyagcsere miatt. Most nem dietazok ugyh eszek tesztat, krumplit, banat is pl. En igy is szalkas vagyok, de evente 1-2* csinalok egy 2-3 honapos dietat. Cukrot, feherkenyeret persze kerulom. Neked kb 1500kcal kell a szintentartashoz. 1300 ala nem mennek a helyedbe. Foleg h amugy kb tokeletesek az arányaid. Gondolom csak kis formasitas szalkasitas a cel.
2021. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!