Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyennek számít ez a futási...

Milyennek számít ez a futási eredmény?

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán sportolok rendszeresen, sőt mondhatni semmit. Inkább az az otthon ülős típus vagyok. De ma elmentem futni és 8 km futottam 50 perc alatt. Voltak közte szünetek ilyen 5-5 perc, mert nem igazán tudtam besaccolni egy állandó tempót. A végére egészen belejöttem, de így is eléggé elfáradtam. Igazából azért érdekel mert az eredményt más is látja, illetve azon gondolkodom hogy hosszútávon is folytatnám és érdekel mennyire vagyok távol az átlagtól?

2021. febr. 25. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha az átlagban benne van a sportoló, és a 90 kilós Joli néni is, akkor szerintem pont átlagos ez a teljesítmény.
2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én sportos alkat vagyok, szeretek futni is, de sosem csináltam rendszeresen. Két éve amikor mértem, 2 km 8 perc alatt volt meg. De elsőre szerintem tök jó, ne add fel!
2021. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez 💪
2021. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két feleletet is adok. 1 Nagyon jó eredmény ez, szerintem megéri fejlődni a dologban. 2 Elég gyenge. Kezdjél el rendszeresen edzeni, hátha fejlődni fogsz, és vigyázz a sérülésekre. Mindkettő igaz :D
2021. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-nek nagyon igaza van.

Jó eredmény az átlag otthon tespedő elhízott igénytelen magyarhoz mérve.

Más futókhoz mérve nyilván gyenge.


Bár semmit nem tudunk a kérdezőről, hány éves, fiú/lány stb. így nehéz véleményt alkotni.

2021. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!