Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrátot lenne...

Mennyi szénhidrátot lenne érdemes bevinnem, milyennek számít a jelenlegi eredményem? (adatok lent)

Figyelt kérdés

Testtömeg: 75kg

Magasság 182cm

Májusban kezdtem el komolyabban edzeni, előtte csak bohóckodtam. Sajnos két bölcsességfogamat is kiszedték, fel kellett vágni a fogínyemet, ez 1 hónap kihagyással járt sajnos. A kiindulási testtömegem 68kg volt májusban. Elég száraz vagyok, 8-9% környékén van a testzsírom, amióta elkezdtem rendesen enni, azóta is megmaradt a szárazságom, a kilók azért jönnek, erősödök a használt súlyokban is. Sok helyen olvastam, hogy 5g ch kell testsúly kilógrammonként, meg valaki a kalóriát is számolja. Pedig én ha a kalóriát is számba venném, akkor kevesebbet viszek be, mégis jön a hús, szóval nem értem.

Jelenleg ennyit viszek be a különböző makrotápanyagokból:

Fehérje: 135g

Szénhidrát: 280g

Zsír: 60-70g

Elvileg 400g felett kéne lennie a szénhidrátomnak.


Jelenleg ilyen súlyokat használok(segítség nélkül értendőek, és nem mindenhol bukásig, de súrolta):

Fekvenyomás: 32.5kgx5(egykezes súlyzókkal)

Kalapács bicepsz: 20kgx6(volt kis lendület)

Lábtoló(nem ingás): 190kgx4(rendesen beengedve)

Lábtolón vádli: 160kgx10

Vállból nyomás: 27.5kgx4(egykezesekkel,70°-on volt a pad)

Oldalemelés: 10kgx10(egyszerre csak egy kézzel, magasra felemelve, még nem éreztem rá teljesen)

Csigán letoltás: 65kgx8(elég sok csiga van a gépen)

Csuklya: 27.5x12(itt is még rá kell éreznem, hogy szimmetrikus legyen, még nem tökéletes, ezért csak óvatosan emelem a súlyt)

Felhúzás: 110kgx6

Döntött törzsű evezés: 65kgx8(lendületmentesen)


Az baj, ha nem csinálok guggolást? Lábtolót jónak érzem, és erősödök is benne.

Köszönöm, hogy végigolvastad!



2018. jan. 1. 20:22
 1/2 anonim válasza:
0%
Szerintem 5000 kalória ideális száodra
2018. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez kurv# értelmes válasz volt, köszi. :D

Mostmár minden világos!

2018. jan. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!