Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb taktika Tippmixnél?

Melyik a jobb taktika Tippmixnél?

Figyelt kérdés

A nagy téttel kis szorzóra, vagy a kis téttel magasabb szorzóra?

Arra már rájöttem hogy a "minden hülyeségre ami 1,1 alatt van teszünk kisebb téteket" az hosszabb távon nem jön be, így aközött vacillálok hogy vagy kisebb tétekkel teszek meg viszonylag magas (de nem lehetetlenül magas, tehát nem ilyen 10-szeres meg hasonló, csak mondjuk 1,8 meg ilyesmi) kimeneteleket, vagy nagy téttel (vagy akár mindig az egész elérhető összeggel) nagyon alacsony oddsú (1,1 alatti) kimeneteleket (pl. 0,5-nél több gól). Melyikkel járok jobban? Főleg német bajnokság illetve "nagy" csapatok mint PSG, Juventus, Manchester City stb. meccseire tennék.



2021. febr. 27. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
S mi van, ha kombinálod? Én úgy játszom, hogy 4-5-6db alacsony szorzó és általában 5 magasabb, amiből 2/5 vagy 3/5 kombit választok.
2021. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kötésben nem játszom, pláne nem ezekben a 3/5 meg hasonló, értelmezhetetlen akármikben amiknek a szabályát se tudom kibogozni. Csak 1-es kötésű, "magányos" szelvények minden meccsre külön.
2021. febr. 27. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy nálad mi számít kicsi és mi nagy tétnek. Az is fontos, hogy az odds önmagában nem jelenti a valószínűséget. Az a lényeg, hogy értékben fogadjunk. Érték lehet 1,5-ös, de 3as odds mellett is.
2021. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
min. 3.00 odds
dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!