Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire figyel oda egy profi...

Mire figyel oda egy profi sportfogadó? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném komolyabban venni a sportfogadást, nem vaktában lövöldözni és pénzt veszíteni..

Mi kell ahhoz, hogy sikeres lehessek? Tudom kell szerencse is, de milyen megbízható oldalon/oldalalakon tudok pl információkat szerezni a csapatokról/sportolókról.. Valami támpont kellene ami alapján elkezdhetem fejleszteni a tudásomat e téren. Egy témával foglalkozó könyv is jól jönne. Arra már rájöttem, hogy többes kötésben nem mindig éri meg fogadni, mert azzal szinte csak pénzt lehet bukni, hanem csak egyes kötésben.(Legalábbis ahogyan hallottam a profik így fogadnak)

Tudom vannak olyan oldalak amik pénzért cserébe tippeket adnak, de én magam akarom kielemezni a dolgokat még ha ez nem könnyű..

Főként olyanok véleményét kérném aki ért a témához!

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 22. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tudom vannak olyan oldalak amik pénzért cserébe tippeket adnak,


fontos rész:


de én magam akarom kielemezni a dolgokat még ha ez nem könnyű.."


akk miert kerdezed meg itt??????????

2018. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!