Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasi zsírt hogyan tudok a...

Hasi zsírt hogyan tudok a legeredményesebben “lefaragni”? Az tudni kell, hogy 10 éve krónikus beteg vagyok, sokat vagyok ágyban, de minden másnap 2 km-t tudok sétálni.

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám a legeredményesebben lefogyasztani a zsigeri zsírt illetve a hasamat? 160 cm magas vagyok 57 kg, tehát nem vagyon túlsúlyos, de ilyen sok még nem voltam. Nem is csoda, 10 éve betegség miatt visszacsökkent az aktivitásom. Gondoltam arra, hogy veszek valamilyen hasra való masszírozót, esetleg az is besegítene, és megpróbálok valamit tornázni, remélem bírni fogom. Kérlek titeket adjatok tanácsot milyen milyen gyakorlatokat tudnék csinálni? Nagyon szépen köszönöm.
2021. márc. 1. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"veszek valamilyen hasra való masszírozót"


Azt felejtsd el.

Az étkezés és a mozgás, ami segít. Szobakerékpár sem megy?

2021. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lábaim gyengék, izomgyengeség. Volt egy elipszistrénerem, de nem tudtam használni, eladtam. Bár kerékpározás az megy, várom a tavaszt, hogy elővehessem.
2021. márc. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!