Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok ti sportolnátok közösen...

Lányok ti sportolnátok közösen a barátotokkal? Pl közös futás, konditermi edzés stb

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem, akkor valóban más oka lehetett...

(2)

2021. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam a párommal együtt sportolni, de kiakaszt amikor erőlteti. Ma pl. 1 órát voltunk kint mozogni, de millió dolgom volt, meg fáradt voltam ezért panaszkodtam, hogy menjünk haza. Erre mondja, hogy keveset edzek ezért vagyok gyenge és majd kitalál nekem valami edzést otthonra is. Már 20 éve együtt vagyunk, szóval csak elküldtem a francba, de ha friss lett volna a kapcsolat, hát biztos nem esett volna jól.
2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Én nagyon szívesen mennèk, sőt folyton mondogatom a páromnak de mindig csak halogatja. Szoban mindig elmondja, milyen jó lenne sportolni, erősödni aztán mikor tenni kène èrte jönnek a kifogások. Szerintem elfogom kezdeni egyedül is, mert jelenleg csak biciklizni szoktam. Én örülnék ,ha valaki hívna és motiválna, mert már nagyon èrzem a hiányát a mozgásnak.

A barátnőd meg tuti más miatt is szakított veled, ne bánd, biztosan találsz jobbat, olyat akivel egyezik az èrtèkrendetek.

23n

2021. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bnom akart jonni velem, hogy formaba jojjon.. en regota edzek. Akkor egyedul edzettem sokszor. Szivesen segitettem meg edzettem vele 😊
2021. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egyebkent egyedül szeretem futni

2021. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, mi együtt nyomjuk a jógát meg a kondit, jelenleg otthon. Nálunk ő az akire jobban ráfér de nélkülem nem csinálja :D
2021. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Hát szerintem igen.. én nagyon szeretek sportolni.. apukám személyi edző.. és hát a kiszemelt fiúnnak a csaladja is nagyom sportos mindig sportolnak.. igaz hogy azt se tudja hogy elek😂😂 de ha errol a fiurol lenne szo (Nekem) akkor természetesen igen
2021. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia, én csak úgy tudok legalábbis bárkivel úgy tudok sportolni edzeni stb.. de úgy a legjobb sztm egyedul..legalabbis nkm
2021. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!