Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjében gazdag turmix...

Fehérjében gazdag turmix receptet mondanátok? (Info lent)

Figyelt kérdés

Itt most nem fehérje porra gondolok. Hanem pl ilyenekre:

[link]


(A főtt tojást nem szeretem, ezen kívül szinte bármi mehetne) Előre is köszönöm!


2010. aug. 18. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A szilárd kaját minek akarod leturmixolni? Edzés után úgyse ér lófaszt se, mert gyors felszivódású fehérje kell. 150ft 1 adag fehérje, ha ennyit nem ér meg neked, felejtsd el.
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eszek fehérje port, meg tömegnövelőt edzés után. Viszont kicsit unom már pl a túró+yoghurt kombót. Vacsorára is inkább innék valami turmixot, lefekvés előtt maradna a fehérje.
2010. aug. 18. 16:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha le van turmixolva akkor valamivel gyorsabb a felszívódása, és egy szóval sem mondtam, hogy edzés után akarom inni. (Arra ott a volumass)
2010. aug. 18. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
túró, banán, méz, tej
2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 clint ***** válasza:
ha le van turmixolva akkoris ugyanaz a felszívódása, minta nem lenne, ezt egy kicsit rosszul tudod. A gyomorsavnak nem kell lebontani de túl sok időt azért nem nyersz vele.
2010. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hosszú felszívódási idejű fehérjét, edd azt...
2010. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Clint!

Én úgy tudom, hogy gyorsabb a felszívódása. Mégpedig azért mert az emésztés már a szájban megkezdődik. (amiláz) Ha már nem kell rágni, akkor azonnal megkezdődik a bontás. (nem egy helyen lehet azt is olvasni, hogy a jól megrágott ételt könnyebb emészteni.


((de nem is ez volt a kérdésem))

2010. aug. 18. 18:49
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet kapni hosszú felszívódási idejű fehérjét, edd azt...


???


1. pl a prolong kib@szott drága.

2. bőven elég naponta 3 tápkiegészítő, a többi kajámat normális "kajából" akarom összeállítani

2010. aug. 18. 18:50
 9/10 clint ***** válasza:

emésztés és felszívódás nem ugyanazt jelenti.

Amúgy az a gáz, hogy sok variáció nincs turmixból ami sima kajából lenne összepakolva, mível az alapanyag túró és tojás, és az előttem szoló mézes tejes baromságok nem épp a legjobbak egy testépítőnek.

2010. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A tejről már teljesen leszoktam. (kivéve a volumasst, azzal még így is küzdök.. )
2010. aug. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!