Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utána banán turmix...

Edzés utána banán turmix megfelel? és utána milyen kaját kellene bevinni és mikor? Testépítés kérdés!

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem felel meg!!! Ki a f@sz venne proteint vagy tömegnövelőt ha nem lenne muszáj???

Tömegnövelő étrend,edzés után meg protein+dextróz vagy vitargo,ha egyszerűbben akarod megoldani akkor jumbo professional.

2011. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A banánt inkább edd meg edzés után, turmixnak a barack jobb. Dobhatsz bele pár őzlábgomba-szeletet, sokkal nagyobb fejlődést lehet elérni vele.
2011. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A banánturmix nagyon jó dolog, de szerintem fika lenne edzés után.. Én reggelire szoktam két banán, két tojás és szőlőcukros turmixot belökni tejjel. Edzés után azt kell tenni, amit előttem leírtak. És persze egy jót kajálni sem ártana...

A reggelinél próbáld ki azt amit leírtam. Rengeteg személyi edző javallja ezt, azoknak akik nem akarnak fehérje/szénhidrátos turmixkoncentrátumokat fogyasztgatni.

2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és nem mesélt arról hogy a nyers tojásban lévő fehérje nem szívódik fel/szalmonellát okoz?
2011. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+szőlőcukor az edzés utáni idő kivételével rohadt egészségtelen :(
2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó a banán, de turmixoljál bele még dizsonimustárt, maszkarpóne sajtot, kis koccintós bort, meg borsostokányt. Lehetőleg már a WC-n idd meg. És tápkieg bolt közelébe se menj.
2011. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amenniyben banános whey pro, egyébként sajnos nem.
2011. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!