Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karanténban milyen aerob...

Karanténban milyen aerob illetve alakformáló-erősítő edzéseket végezhetnék? Edzésvideók, letölthető edzés tervek, bármi jöhet:)

Figyelt kérdés

Egyik családtagom covidos, így itthon kell maradnom. Eddig futottam szinte minden reggel, plusz délután az egyik barátommal edzettem súlyzókkal, neki elég komoly felszerelése van, amit az évek alatt vásárolt össze.


Sajnos nekem semmi eszközöm nincs itthon( egy kézisúlyzó kivéve, amire kb 8kgot lehet rápakolni).


Milyen mozgást ajánlanátok? Szeretnék valami aerob zsírégető jellegűt (futás helyett), illetve az izmaim megőrzése szempontjából valami alakformáló-erősítő edzés is kellene.

Minden tanácsot köszönök! Szeretném kihozni a legtöbbet ebből a 2 hétből ameddig itthon kell lennem:)



2021. márc. 9. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont olyat amilyet nem karanténban, de otthon.
2021. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!