Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahashoz tippek?

Kockahashoz tippek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 16:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%
Sportolj és ne zabálj.
2021. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Küldök két youtube videó linket. Csabai Ábel, nagyon jól elmagyarázza a lényeget ezzel kapcsolatban.


https://www.youtube.com/watch?v=DkR2as3sfNs&t=36s

és

https://www.youtube.com/watch?v=4Ic4dkhqZMc

2021. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 ennél kicsit részletesebbre gondoltam :D


#2es köszi szépen, sokat segítettek, de személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék! :)


(amúgy azt kifelejtettem hogy 17 éves lány vagyok)

2021. márc. 9. 18:44
 4/20 anonim ***** válasza:

Régebben általában vékony voltam, de a karantén ideje alatt, feljött egy pici plusz és egyre kevésbé látszódtak a kockáim. Persze nem túlsúlyra kell gondolni, csak egy 3-6 kiló.


Igazából annyit csináltam, hogy beállítottam egy enyhe kalóriadeficitet és lepucoltam a zsírraktáraim egy részét. Ahogy csökkent a testzsírom egyre jobban látszódtak a kockáim. Mellette persze edzek is hasra de sajnos nem nagyon szeretem, és könnyen elmarad :D .


Igazából az, hogy lány vagy nem változtat a lényegen. Nálad is annyi, hogy legyen alacsony a testzsírod, és ezd hasra. Viszont az alacsony testzsír többet számít a kockahas szempontjából mint az edzés. De ugye ha edzel rá, akkor gyakorlatilag megnöveled a hasizom térfogatát, és nyilván jobban fog látszani. Nagyjából ennyit tudok írni, bocsi de sietve kell gépelnem :D

2021. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 "lepucoltam a zsírraktáraim egy részét" hogyan?
2021. márc. 9. 19:11
 6/20 anonim ***** válasza:

#5

Ugyan nem én írtam a 4-es hozzászólást, de azért válaszolok én is. Kalória deficites étrend kell. Kevés zsír és fehérje, sok szénhidrát, de kizárólag teljesértékű ételekből. Tiltólista: fehérliszt, péksüti, cukor, chips, olaj, pizza és egyéb junk foodok. Mellé hasizom erősítő gyakorlatok és sok kardió vagy HIIT futás. Persze nem árt a többi izmot is edzeni.

2021. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kardio meg dieta. Akkor lesz kockas ha nincs rajta zsir meg viz.. Egyel kevesebbet mint amit elegetsz, de azert figyelj a makrokra. Viszont akkor mar celszeru mindenre edzeni.
2021. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 milyen az a HIIT futás?
2021. márc. 9. 20:08
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 hogyan tudom ezt kiszámolni?
2021. márc. 9. 20:08
 10/20 anonim ***** válasza:
Kcal kalkulatorral. Neten talasz egy csomot. Vagy a kaloriabazis app. Beirod a magassagod, sulyod, eletkorod. Beallitod h mikorra hany kg szeretnel lenni es megadja h nagyabol (emberenket azert valtozik... lehet finomhangolni kell. Merd a sulyod nezd a tukrot es aszerint emeld vagy csokkentsd) mennyi kcalt kell bevinned. Meg etrendet is tudsz tervezni vele
2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!