Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek papíron sportoló...

Lehetek papíron sportoló edzőtermi edzéssel és/vagy futással?

Figyelt kérdés

Nem a kondibérlet miatt kerdezem. Csak szeretnék egy papírt róla, hogy én sportoló vagyok. Hobbiból edzek teremben és futok. Ezt el lehet intézni, vagy csak versenysport esetén állítanak ki ilyet? Esetleg a terem, ahova járok kiállíthat hasonló papírt? És azon mi szerepel, testépítő?

Ezt egyébként később szeretném megvalósítani, amikor látványosabb eredményeket érek el.



2021. márc. 10. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs edzoterem fogd már fel
2021. márc. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es! Hogy érted ezt?

Én járok edzésre, beléptem egyesületbe, van sportorvosi igazolásom és mehetek a terembe.

Ott kérdezd meg, ahova jársz, hogy van-e rá lehetőség!

2021. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyesület állíthat ki ilyen papírt, de csak úgy simán egy konditerem nem. Az csak egy létesítmény ami edzéshez biztosít helyszínt bárki számára (jelen helyzetben csak a versenysportolóknak), szóval ők nem jogosultak erre.

Keress testépítő egyesületet, és akkor tőlük fogsz kapni tagságit, de azzal számolj, hogy minden ilyen egyesületnek vagy havi díja vagy éves díja van.

2021. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez nem jelent versenyzési kötelezettséget?
2021. márc. 10. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy tag vagy egy egyesületnél nem jár versenykötelezettséggel. Főleg hogy ahhoz sportorvosi igazolás is kell, és versenyengedély.
2021. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem tudom ki pontozza le a válaszom, meg miért, de akkor mégegyszer leírom, hogy járok edzőterembe, tehát lehet menni, csak kellenek hozzá a papírok. Versenyengedélyem is van, nem kötelező versenyezni.

2021. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!