Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet állítsak...

Milyen edzéstervet állítsak fel magamnak? (bővebben)

Figyelt kérdés
13 éves leszek, és mire jön a suli szeretném az izmaimat a lehető legjobban növelni! Mit ajánlotok ha van, súlyzó, bordásfal, taposó gép, szobabicikli és egy faág amin fellehet húzni a testünket? 2 napja elkezdtem sokat fekvő támaszozni és felüléseket is csináltam, átlagosan 25-t aztán nyújtottam ahogyan kell (de nem lenne rossz ha pontosan leírná valaki mennyi ideig kell ha mondjuk 30 felülést csinálsz)! A hasamon már érzek valamit és a hónaljamnál is (nem a bűzt xD)! Nagyon hálás lennék hogyha valaki tudna egy olyan edzéstervet leírni ami egézséges a testnek és hatásos, másrészt mit egyek főleg? Előre köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2hét alatt nem fogod megváltani a világot.... nem fogsz sokat fejlödni söt szinte semmit addig
2010. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit érzel valószínűleg az az izomláz.Ezekkel a gyakorlatokkal erősödni lehet és az is sokáig tart.
2010. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Suli közben nem lehet?
2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De! :)
2010. aug. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!