Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A trambulinozás alkalmas lehet?

A trambulinozás alkalmas lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimnazista vagyok, és arra gondoltam, hogy az online órák utáni szünetekben kimennék trambulinozni... Ez így elég bugyután hangzik, én is tudom, de lehetséges ezzel formába jönni/maradni? Használ ez valamit? (Nem önmagában gondoltam, heti 5,5 óra karate edzésem van mellette, csak gondoltam kihasználnám az egyébként semmire se jó 15-20 perces szüneteket.)

2021. márc. 13. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam trambulinozni (sőt 20 éves létemre ha tehetném még most is csinálnám), ha nekünk lenne én simán kijárnék ugrálni.
2021. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem, inkább járj el futni meg edzz
2021. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Az egyesületi edzések mellett nemigen tudok eljárni futni, az órák közti szünetek nem elegendők, tanítás után határidős házikat kell írnom, délután (heti 4 alkalommal) edzés, utána meg már sötét van, olyankor nem engednek el. Mellesleg kevés dolog van, amit jobban utálok a futásnál😅. Ezért gondoltam, gogy kihasználnám a szüneteket, lévén, hogy "a semminél minden jobb"...


Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Ha van még vélemény, jöhet ;)!

2021. márc. 13. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én is úgy trambulinoznék csak nekünk nincs🥺 de igazad van a semminél még mindig jobb, és lehet rajta sok gyakorlatot is csinálni😊
2021. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet 😀 szólok a tesóimnak hogy állítsuk fel a trambulint 😀
2021. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy mini a szobámban. Ha akad egy kis szabadidő én is ugrálok, nekem nagyon beválik.:)
2021. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)!
2021. márc. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!