Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzés hatásosabb? 1....

Melyik edzés hatásosabb? 1. Minden nap egy izomcsoportra dolgozni, pl: hétfő-láb, kedd-kar, csütörtök-has, vasárnap-popsi És igy minden héten (heti 4x vagy 5x szoktam edzeni) 2. Minden edzésnap mindenre edzeni

Figyelt kérdés
Ti hogyan csináljátok? Nektek mi vált be?

2021. márc. 13. 13:56
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég sok mindentől függ.
2021. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1es például? Tudnál segíteni?
2021. márc. 13. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 között jön be.

Hétfő mell váll bicepsz

kedd láb has

Szerda hát tricepsz alkar

Csüt pihi aztán megint előről, minden 3. Nap egy nap pihi.


Nekem ez vált be, ezt is szeretem és ezt érzem a legjobbnak. De egyénfüggő. Mell, váll, hát, has és lábra 3, tricepsz alkar 2, vádli bicepsz 1 gyakorlat megy. Vádlira sajnos nincs lehetőségem több gyakorlatra, mivel otthoni edzőtermem van és nincs annyira nagy választék gépekből :D hátra még fogok majd egy gyakorlatot még beiktatni, ha elkészítem a csigás gépemet.

2021. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne eddz minden izomcsoportot minden nap, az nem segít. Napi 3x (pl. hétfő-szerda-péntek) csinálhatsz teljes testre edzést ha akarsz, de szerintem a csoportokra bontás hatékonyabb, egy alkalommal nagyjából 3 izomcsoportot tudsz hatékonyan edzeni.
2021. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 te mióta edzel? :)

2021. márc. 13. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikse. Sose tartanek kulon has napot pl. Kart se nagyon.. inkabb egy klassik felosztas: mell bicepsz, hat, vall tricepsz, lab. Vagy mell vall bicepsz, hat tricepsz, lab vagy ilyesmi. Esetleg ppl. Heti 4-5 edzes. Edz arra tobbszor ami le van maradva.
2021. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# már 5 éve, de most nézem, hogy te csaj vagy, szóval nem lényeges :D
2021. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom hallottad-e de akkor fejlődsz amikor pihensz

amatőr szinten izomcsoportok heti 2x 3x elég

2021. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!