Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Decathlonos fenék erősítő...

Decathlonos fenék erősítő pánt mennyire erős?

Figyelt kérdés

A 3 darabos szilikon gumipántok megvannak, most váltottam át a legerősebbre.

A textil pántok mennyivel erősebbek? ( [link]

Azon gondolkodom, hogy a gyengébbet vagy a közepest vegyem meg inkább? Kb melyik felelne meg a 3db-os szilikon utáni követekező foknak?



2021. márc. 15. 17:15
 1/5 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Nalam nem mukodik jol a link.


Egyebkent a sima rovid gumi, az "elvagott" gumi, vékony hosszu gumi, vekony szovet gumi, vastag gumi es vastag szövet gumi pant mind mas edzesre valo, mas a hatasmechanizmusa. Baratnomnek mindegyikbol van kb, mind masra jo es masert, es mert a szovet nem huzza a borod pluszban, a gumi igen (hosszu gatyaban persze mindegy). Neha en is kolcsonveszek belole, itthoni edzesnel jol lehet egy ket feladator hekyettesiteni.

2021. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2021. márc. 15. 17:37
 3/5 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Most jo a link. Igen, ilyenunk is van, csak honapokkal ezelőtt meg nem arultak itthon ilyet, pedig kulfoldon 2016 ota trend. Nagyon jo cucc. (Ezeket emlitettem vastag "rovid" szovet gumiszalagkent, van vekony hosszabb, az megint mas.) Ha mar jo ideje seggezel, akkor sztem egy mediumot bevallalhatsz, az eros nem tudom, hogy menne-e. Ar ertek aranyban jo, es 3 dbot rendeltem kulfoldrol 10kert es minosegben ezek altalaban gyartotol fuggetlenul hasonloak, tehat ez sem lehet rosszabb (nyilvan egy aliexpresses vagy wishes 800ftos barmire ez nem igaz).

A 3 dbos szilkon pantjaid milyenek? A vastag gumira gondolsz, v ilyen egeszen aprokra? Mert a vastag az nagyon eros, de az aprokbol a legerosebb sem annyira, es ettol fugg, h melyikhez hasonlitsuk a szovetet. De ha veszel egy mediumot es egy erosebbet, azzal nem tudsz felre loni es ga fejlodsz ugyis kelleni fog, nem nagy osszeg es ha meg mondjuk az erosebb most a jo egy kesobbi visszaesesnel jol johet a medium, ha most nem is.

2021. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen a kis 3 darabos.

És köszi a kimerítő válaszokat!

2021. márc. 15. 18:21
 5/5 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
Ja, erre gondoltam :) Okés, végülis azt is megválaszoltam akkor, és nincs mét, szívesen!
2021. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!