Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a vádlimról úgy...

Hogyan tudnám a vádlimról úgy eltüntetni a zsírt, hogy közben ne nagyon izmosodjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy lányként elég magas vagyok (1,77 m), ráadásul elég vastag a vádlim, lötyög rajta a zsír, emiatt olyan nagydarab vagyok. Hogyan tudnám úgy “leszedni” róla a zsírt, hogy közbe ne izmosodjon annyira? Nem azt mondom, hogy picit sem izmosodhatna, de én inkább ilyen vékony vádolt szeretnék. Hogyan oldható ez meg? Milyen gyakorlatot kell csinálni?

1. Van akitől azt hallottam, hogy jó a futás, de van akitől meg azt, hogy attól csak nagy lesz az izmom, de ugye én nem azt szeretném.

2. Lépcsőfokra állok, majd felhúzom a lábam, majd leeresztem. (Remélem érthető.)

Mit kell tennem azért, hogy vékony vádlim legyen? Bármit megteszek, (kivéve plasztikai műtét) hogy nyárig vékony lábam legyen.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! 😊



2021. márc. 17. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően helyi fogyás nincs, attól még hogy valamit megdolgoztatsz nem fog onnan több zsír lejönni mint máshonnan. Az meg a genetikán múlik, hogy hova vagy hajlamos jobban hízni.

Izmosodni nem könnyű, ahhoz megfelelő étrend kell, jó sok fehérjével. Szóval ettől nem kell félned. Alapvetően a cél, hogy fogyj, ehhez kalóriadeficitben kell lenned.

A futás eléggé jó kalóriaégetó. Ha megnézed a futókat (nekik azért fontos a jó étrend és hogy elég izomzatuk legyen) eléggé kevés a testzsírszázalékuk, ezért látszódnak annyira az izmaik.

a második gyakorlat amit írtál az pont egy vádli erősítő dolog. Persze segít formálni a lábat, de ha azt csinálod kevesebb kalóriát égetsz el mint a futással. Amikor lefogytam engem zavart hogy olyan vékony,semmilyen lett a vádlim és azt és ahhoz hasonló gyakorlatokat használtam arra, hogy formásabb legyen.

Szóval röviden: fogynod kell.

2021. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért a kezdőknek ez elég hihetetlenül hangzik, de megerősíteném az egyes válaszolót. Nincs olyan, hogy helyi fogyás. A lényeg, hogy legyél kalóriadeficitben és akkor fogyni fogsz, mindenhonnan, beleértve a vádlidat is. Ha nem kéne fogynod, mert mondjuk már így is elég sovány vagy, akkor nincs mit tenni, ez van, genetika.
2021. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

írd össze ,hogy mennyit eszel 1 nap.

számold ki kalóriára.

aztán vonj ki belőle 3-500at.

tartsd 3 hónapig és fogpiszkáló lábad lesz még edzened sem kell hozzá.

2021. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!