Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnán eltüntetni a...

Hogyan tudnán eltüntetni a hip dips-emet?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy ilyen a fenekem. Milyen gyakorlatokkal, táplálékokkal tudnák formálni?

2020. máj. 4. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zabalni kell, tomegnovelni, esetleg comb es oldalso segg gyakorlatokat csinalni.

En ugy tudtam eddig, hogy ez genetika, hogy ott kinek milyen, most utana nezve elbizonytalanodtam. Pl nekem nincs ilyen problemam, de a baratnomnel is van egy kis ilyen. Es en kb életemben nem labaztam, o meg csak labazik 5 eve.

Ha valaki tud ertelmesebb valaszt engem is erdekelne.


23/F

2020. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Előző vagyok.

Ezen infók alapján nem (illetve nagyon kicsit lehet csak) kiküszöbölni a problémád:


"Utánaolvastam, a hip dips azért alakul ki, mert néhány nő medencéje magasabban helyezkedik el, így nagyobb lesz a rés a medencecsont és a combcsont teteje közt."

- Femina


Itt is leírják, hogy mi miért van, meg egy kis edzés tipp is, ha érdekel olvasd el, kicsit segíthet:


[link]


"Hip dips aren't bad — in fact, they can be a sign that you're in good shape. ... "In fact, if the hip dip does not show, it can be due to underdeveloped muscles or high body fat, or both." So there's no use in trying to create a perfect curve."


"How to get rid of hip dips? While exercising to build muscle mass and reduce fat can help minimise their appearance, it won't make them completely go away."


Azon kívül képeken meg úgy állj be, hogy ne látsszon :D ennyi sajnos.

2020. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2020. máj. 10. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Szívesen :) Egy pipával meghálálhatod...haha, nem úgy! itt egy zöld pipával. :)
2020. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!